Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlody3595

problem ze wspomaganiem w 4502

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody3595    2

Witam wszystkich!

Posiadam ursusa 4502 i mam kłopoty z układem kierowniczym.Przy niepracującej pompie kierownica obraca się powoli w obydwu kierunkach. Podczas jazdy traktor "ucieka" w prawo mimo iż kolo kierownicy pozostaje w stałym położeniu.Olej, filtry wymienione wszystko odpowietrzone i nie wiem co jest?? Ktoś z użytkowników wie co może być przyczyną??

pynczor    2

a czy to napewno wspomaganie? możesz mieć źle ustawioną zbieżność kół i ciągnik wtedy będzie uciekał na bok ...

mlody3595    2

Raczej myślę że to jednak wspomaganie.Znajomy mechanik mówi że to pewnie siłownik puszcza i z tąd ten problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

mlody3595    2

Usczelnienie wymienione, a mimo to wszystko bez zmian. Więc chyba to jednak orbitrol ale nie mogę nigdzie znaleźć żadnych jego danych. Jakiś typ, pojemność itp.?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez emattti
      gdzie sie znajduje zbiornik plynu do wspomagania kierownicy w ursusie 5714?

• Przez knapers85
      Witam, kilka dni temu zauważyłem, że z pompy wspomagania 4512 delikatnie cieknie olej. Dokręciłem wszystkie śrubki(ponieważ pierwszą diagnozą jest sprawdzić połączenia śrubowe a część śrub - głównie w deklu górnym była nieco poluzowana)i jakby wycieka nieco mniej, ale problem nie ustąpił.

Mam więc kilka pytań:

1. Co może być przyczyną tego wycieku? Uszczelniacze?

2. Czy ktoś posiada zdjęcie pompy w częściach wraz z opisem części składowych i zechciałby podesłać screeny?

Dodam, że wspomaganie działa bez zarzutu, tylko ten wyciek okropnie przeszkadza.

• Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez Vasyl93
      Witam mam problem z luzem na kolumnie kierowniczej, nie wiem co to może być i jak go zniwelować czy bd konieczna wymiana wałka układu kierowniczego.

• Przez damianxx54i
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 3512 Agro wspomaganie fabryczne. Kierownicą można leciutko kręcić w prawo i lewo jednak koła stoją w miejscu. Co może być przyczyną? Dodam że założyłem już nowy orbitrol i pompe wspomagania i nic proszę o pomoc.