Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtas

Podlaskie Dni Kukurydzy 2009

Polecane posty

WHATEVER

jaro    163

Wybierać to się wybieram tyle że jak znam życie to w ostatnim momencie wyskoczy coś takiego że się nie wybiorę ...

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtas    73
Wybierać to się wybieram tyle że jak znam życie to w ostatnim momencie wyskoczy coś takiego że się nie wybiorę ...

tak jak mi w czerwcu na dniach z doradztwem. miałem być na 200% a nie byłem (chociaż nie - przywiozłem brata na wystawę o godz 7 30)

jaro    163

Normalnie wykrakałem :)-właśnie leżę i zdycham :) w szpitalu (wyrostek sobie o mnie przypomniał ): )-a zaraz pewnie Andrzej 2110 wlepi mi 10 % za cytowanie :)...

skrok18    1

Troche nie na temat ale nawiązując do postu wyżej @jaro wyrostek o mnie przypomniał w sylwestra a już miałem zaplanowaną impreze :):) zdrówka życzę ....

Ja pewnie sie przejadę w niedzielę ..... To jak będzie jakieś spotkanie???

ltz55as    33

A będzie coś ciekawego? :) To szwagra namówie i sie przejedziemy. :)

P.S. O której ustawka i gdzie? :)

Legat997    25

Pokaz z sieczkarnią trochę niewypalił ( jakiś Duch zaczepił drut do kukurydzy) i Claas stał dobre 15 minut.. JD 5820 skakał po rżysku z Kvernelandem (tak się orze) z przednimi korpusami w górze? Może to jest sposób na pierwszą skibe.. Ciągniki z pługami obrotowymi zrobiły dobrą robotę, choć mocy było z dużym zapasem, i na pamiatkę zrobiłem trochę fimików z pokazu. :)

Bartek1961    2

Ja też tam byłem, ale tegoroczna impreza była mała i jakaś pechowa. Stoisk nie za wiele nie to co w zeszłym roku a pokaz z sieczkarnią już nie robuł takiego wrażenia. Ciekawe były przyczepy obietościowe ale sądząc po wielkości to cena tylko dla firm świadczących usługi. Ciekawe jak na nasze warunki były poletka z odmianami kukurydzy. Można było sprawdzić która wcześniej dojrzewa i lepiej plonuje. Pole przygotowane tak samo a różnice spore.

Stacho    0

Pokaz z sieczkarnią trochę niewypalił ( jakiś Duch zaczepił drut do kukurydzy) i Claas stał dobre 15 minut.. JD 5820 skakał po rżysku z Kvernelandem (tak się orze) z przednimi korpusami w górze? Może to jest sposób na pierwszą skibe.. Ciągniki z pługami obrotowymi zrobiły dobrą robotę, choć mocy było z dużym zapasem, i na pamiatkę zrobiłem trochę fimików z pokazu. :)

Święte słowa

ale ten zapas to tylko na ziemie na ODR, bo na okolo to NH 6030 Delta to nie śmigalaby tak z ponad 3 metrowym agregatem ;P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?