Zaloguj się, aby obserwować  
chohlik10

Pomoc!!!

Polecane posty

chohlik10    0

Wie ktoś jak odpowietrzyć układ hydrauliczny w kombajnie JD 965?? Problem polega na tym że podnosi dobrze ale jak się chce spuścić heder to szybko opada i tak dziwnie skacze ;/ wydaje mi się że układ jest zapowietrzony? Problem jest odkąd mam tego Jelenia.

 

 

A pozatym to nie mam żadnych zastrzeżeń do tego kombajnu :rolleyes: w tym roku założyłem silnik Leylanda bo oryginał padł i nie dało się nic zrobić z nim... Było dużo przeróbek ale na szczęście wszystko teraz gra tylko żeby wszystko bigało w polu i będzie gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Nic nie trzeba odpowietrzać...Poprostu rozwaliło ci mosiężną kryzę na wylocie przy rozdzielaczu na siłowniki podnoszenia hederu. Miałem to w swoim 1055. Jeśli masz rozdzielacz 4-ro sekcyjny to należy odkręcić drugi od prawej od spodu wylot w rozdzielaczu(oznaczony literą D w zdjęciu z linka). pod nyplem powinien być mosiężny krążek z dziurką( na zdj. nr 14), który u mnie był rozwalony na dwie części. Tokaż dotoczył mi krążek z otworkiem fi 2 mm i działa jak nówka.Pamiętaj że krążek mósi mieć odpowiednią gróbość aby był dociśnięty przez nypel na ścisk bo inaczej szybko go rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

A jaki jest sens wymieniac na silnik Leylanda??Cała przeróbka kosztuje pewnie tyle co remont silnika JD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chohlik10    0

Sens jest taki ze silnik JD Jak już się znajdzie to są bardzo drogie i nigdy nie wiadomo czy się trafi na dobry? fakt ze kupujesz i wkładasz ale czasem jest dobrze coś poprzerabiać :) ja kupiłem silnik Leylanda SW400 za 2000 zł chłodnice oleju za 400zl no i musiałem zrobić redukcje żeby założyć oryginalną szajbe na pasy? Materiał miałem i utoczyłem to w domu? jest dużo przeróbek no ale cóż? silnik JD jak pytałem to w granicach 8-12 tyś. zł i niewiadomo co to będzie za silnik a jakbym miał utoczyć tą redukcje w zakładzie to gość powiedział mi 1000zł za takie coś?więc 2000+1000+400=3400zl trochę czasu kosztowały te przeróbki no ale 8 czy 12 tyś a 3400 zł to jest różnica i do tego Leyland mniej spali bo w tym sezonie to odczułem a jak przyjdzie zrobić remont takiemu silnikowi to na pewno wyjdzie taniej niż JD no i z częściami jest lepszy dostęp. Nie żałuje tego ze włożyłem takie sinik mimo tylu przeróbek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj