Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftl

Jaki kombajn wybrac?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ftl    1

Witam.Poszukuje kombajnu do max 45 tys i nie wiem za bardzo jaki wybrac. Zastanawiam sie nad Case International 943 lub Massey Ferguson 805 a Wy jakie kombajny polecacie ktore sa malo awaryjne(najlepiej z klima)?Wiem ze claas mercator jest dobry ale niestety nie moge trafic na taki ktory ma kabine i sieczkarnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

ftl    1

to w jakim dziale mam to umiescic?.. do koszenia bedzie ok 12ha + uslugi wiec razem licze ze niecałe 100ha

ftl    1

zastanawiam sie nad tym modelem Case International 943 i niedługo jade go obejrzec ale niestety nie wiem jaki on ma przerób i w jakim stopniu jest awaryjny.Sume jaka moglbym wyłożyć to max 45 tys.Bizona nie chce bo wolno sie nim kosi. Do koszenia bedzi ok 12 ha swojego i uslugi wiec ok 100ha wyjdzie.

barthez96    1

Ja ci proponuje Case ale Axial-Flowa najlepiej 1420 lub 1440 bo 1460 to by był przy duży.Klime niektóre modele mają pozatym hydrauliczna rura, komputer awarii i są bardzo wydajne i mało awaryjne pozdrawiam.

ftl    1

Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy 39tys za case international 943 to duzo??moze macie inne propozycje kombajnow?

proxy8441    72

ee to za jakies 45 tys to masz ładnego JD 1055 z klima kabina okragłą dużo lepszy i mniej awaryjny niż Claas Dominator 85 :D

ftl    1

taki JD to zaczyna sie od 52 tys w gore.. Żniwa za pasem i coraz trudniej cos znalezc. juz brak mi pomyslow co wziac :/

ftl    1

Witam. Panowie co sadzicie na temat tego kombajnu case international 943? ma go ktos? jesli tak to prosze o opinie.

BMC    0

Ja mam juz 5-ty sezon IH 933 to bliźniacza maszyna z 943 i jak dla mnie rewelka, prosta maszyna z łatwym dostępem do wszytkiego (wymiana pasa młocarni 30 min) polecam

Edytowano przez BMC

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować