Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domi68s

czy korbanek???

Polecane posty

WHATEVER

Wiadomość z agroFakt.pl

domi68s    0

brzozak2 dzięki za link ale nadal nie wiem kto sprzedaje fendta czy wogóle go sprzedają w polsce? <_<

brzozak2    236

fendta nikt nie sprzedaje, ale to to samo co mf i challanger wiec byc moze zielonego tez by sprzedali

kris14    259

Cat Lexion i Claas Lexion to wsumie identyczne kombajny, tyle że Cat jest na rynek Ameryki północnej głównie.

Tam nieco detalami się różnią [na potrzeby rynku]

brzozak2    236

wspolpraca CATa z Claasem jest juz skonczona, takze tylko na rynku wtornym mozna znalezc lexiony w zoltych barwach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc 

• Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??
    • Przez indyczek87
      Witam poszukuje informacji na temat kombajnu MF 430. Wady, zalety, wydajność, opinie użytkowników.  Bardzo ciężko znaleźć informacje na temat akurat tego modelu więc za każdą wskazówkę z góry dzięki. 
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez Panox
      Witam mam problem z alternatorem ,mianowicie nie kręci i nie ma siły co to może być , łozyska padły?