Skocz do zawartości
Daniel215

TYM T1003

Polecane posty

Daniel215    0

TYM T1003

dane techniczne

Silnik perkins1104-44T (100km)

Skrzynia produkcji koreanskiej powershift 32x32

WOM 540,750,1000

udźwig ma być zwiększony z 3200kg do 4500...

rozmiar kół przód 13.6 R24 tył 16.9 R34

wydatek pompy : 57l/min

Czy ktoś słyszał o tym ciągniku???

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Kurde ciekawy sprzęt. No 1 widok podobny do deutz fahra tylko inny kolor. A mam 1 pytanie. Często jest zastosowywany w ciągnikach WOM 750?? Bo ja osobiście 1 raz widzę żeby ciągnik w taką prędkość WOM był wyposażony.

pati    10
http://www.tym-traktor.pl/ oglądałam ten traktorek na Opolagrze i mam mieszane uczucia. Bardzo surowa i mała kabina, ciężko wchodzący rewers i kiepska regulacja kierownicy. Wiem, że to nie JD czy NH tylko niższa półka ciągników, ale mogli poprawić komfort w kabinie, wejście z prawej strony jest praktycznie nie możliwe przez dźwignie, fotel mało wygodny i lipna moim zdaniem tapicerka. :)

Daniel215    0

milanreal1@ takie WOMy teraz stosuje już się coraz częściej, ale nie każdy ciągnik to jeszcze ma :)

Nie wiadomo jeszcze jaka jest cena tego koreańczyka, ale za odpowiednią kwote to bym wszystko przeżył :)

pati@ myśle że pozycje operatora można dobrze sobie dopasować do swoich potrzeb... A co do rewersu to po pierwsze zależy kto ile ma powera w rączce :) a po drugie on się by jeszcze "dotarł" tzn. że po pewnym czasie użytkowania pracowałby jak należy :) Tak samo biegi mogły ciężko wchodzić... Tapicerka...hymmm... no co powiedzieć..., to jest ciągnik nie samochód :) ... A tak ogółem to czego wymagać od takeigo ciągnika??? :)

bartekvet    11

dzisiaj w Sielinku był taki i się zastanawiełem co to za ciagnik a pytaliśmy się o cenę to gościu powiedział UWAGA ''170tys zł'' asz mi oczy wyskoczyły hehehe

Daniel215    0

Cena 170 tyś brutto, to żadna rewelacja, jeszcze za taki ciągnik... (wersja 100-konna)

ok 160tyś zł brutto kosztuje wersja 90-konna, a 80km to ok wydatek w granicach 155-150 tyś zł brutto ;)

Ci przedstawiciele chyba nie wiedzą ile kosztuje np. NH serii T5000 o podobnej mocy że powiedzieli UWAGA ;)

Nikita_Bennet    100

nie zgodzę się - niska cena świadczyć może też o niskich kosztach produkcji (zakup materiałów i niski koszt siły roboczej) :D

Natomiast jedyne czym może ta firma zawojować polskę to wprowadzić tanie i bezawaryjne ciągniki a jak widzę po waszych wypowiedziach do tanich one nie należą, szczególnie że to nie jest chyba znana marka w Europie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach