Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelu

PPHU "BURY"

Polecane posty

pawelu    5

czy ktoś mógłby mi podac ceny agregatów uprawowych "bury" o szerokosciach AU 3,6, AU 3,6/5, AU 4,2, AU 4,2/5.

Chciałbym też wiedzieć czym różni się model AU 4,2 od modelu AU 4,2/5 ... i czy URSUS 1224 pociągnie ten jeden agregat po górach.

Z tego co słyszałem to jest dobra firma a nie to co UNIIA bo duzo złego o niej słyszałem i sam sie tez przewiozłem a 4,2 to chocby nie wiem jaki to pociagnie chyba ze te 1224 jest juz bardzo kiepskie ale jesli nie to bez problemu :blink:

tomb2    0

Haha unia zła :blink: raczej ja sie wiecej dowiedziałem złego o frimrmach typu bury, moskit itp. ale zreszta to tylko twoje poglądy

Wiadomość z agroFakt.pl

Raczo    19

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie. Jeżeli ktoś jest użytkownikiem tego sprzętu to czekam na opinie. Z góry dzięki i pozdro.

Raczo    19

Tak, chodzi mi o opryskiwacz, a głównie o Pelikan'a 1500l, ale jeśli ktoś ma inne maszyny z tej firmy to również prosiłbym o wypowiedź jak są wykonane. Pozdro:)

DJBOMBA12    10
Tak, chodzi mi o opryskiwacz, a głównie o Pelikan'a 1500l, ale jeśli ktoś ma inne maszyny z tej firmy to również prosiłbym o wypowiedź jak są wykonane. Pozdro:)

Ja mam 1500 L i jestem z niego zadowolony Opryskiwac ma uza banke i na duze ha jest super ja mam w kawałku 7 ha i puł 1 zbiornika wystarcza

zetor5321    1

mieszkam od fabryki burego jakieś 10 km

produkuje na prawde fajne rzeczy.

to jest link do burego strony

http://www.bury.lowicz.pl/

jak bym wiedział że bury takie fajne brony talerzowe robi to bym sie nie pchał w bometa.

Edytowano przez zetor5321
Literowki i błedy ort.

Daniel215    0

zna ktoś może ceny opryskiwaczów bury pelikan???

bardzo bym prosił o podanie cen jeśli ktoś ewentualnie takie posiada, z góry dzięki

pozdrawiam ;)

wsk1993    0

ja słyszłem że brona tależowa Bury KBT super robi ziemie,kazdy tależ jest zmocowany na oddzielnym resoże,możliwość zamontowania siewnika do poplonów ;)

lukash938    1

Posiadam agregat 3.6 metra, jestem z niego zadowolony. Tylko że musi mieć ten ciągnik przedni napęd bo tak to będzie się kopał trochę bez. Mój współpracuje z Mtz 82 i jest to bardzo zgrany zespół. Na godzinę spokojnie uprawi 2 hektary :rolleyes:.

lukaszz110    2

witam

porusze trochę odległy temat ale może ktos bedzie wiedział gdzie mozna kupic jeszcze pola bronowe do agregatu bury 4.2metra wiem ze juz skończyli z produkcją ich ale moze jeszcze gdzies były by

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować