Skocz do zawartości
luki21

Zbiornik 1000l

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luki21    1

Witam poszukuję zbiornika do opryskiwacza ciąganego 1000l własnej konstrukcji czy możecie coś polecić z tańszych ok 1000zł ale żeby był kompletny. Czy orientuje się ktoś w cenie zbiornika do Skotarka 1000l ?? A może ktoś z was zmieniał ostatnio zbiornik?

endrius    9

Ja kupowałem w tym roku zbiornik ale 1700 litrów to płaciłem 2500 zł brutto i był już cały uzbrojony tzn. pokrywy , zbiornik do czystej wody, mieszadła itd.

A kupiłem w firmie Tad - Len . Z tego co wiem to oni robią też opryskiwacze ciągane tysiączki to możesz tam zadzwonić . http://www.tad-len.pl

luki21    1

dzięki za odp 1700 to już wielki stąd taka cena...! ja potrzebuję 1k wydaje mi się że u nich będzie kosztował ok 1600zł jakby proporcjonalnie przeliczyć

Wiadomość z agroFakt.pl

endrius    9

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale 1200 kosztuje 1200 netto. A skąd dokładnie jesteś bo też jest miejscowość Góra oni robią opryskiwacze i tam też można kupić zbiornik.

wyrebski1    35

też podobny szukam ok 1000l. Kiedyś widziałem jak ktoś zrobił zbiornik z pojemnika 1000l na palecie.

luki21    1

jestem ze Dolnego Śląska pow Złotoryja koło Legnicy ja potrzebuję 1000l nie większy bo szkoda kasy mam za mały areał na konkretniejszy sprzęt a nie mówiąc już o zakupie nowego mam dostęp do stali w garażu czeka oś i dwie nowe pompy które będą pracować na wspólnym wale więc po co wydawać pieniądze jak będą mnie w sumie kosztować zbiornik, węże i dysze bo chcę założyć potrójne...! Co do patentu ze zbiornikiem na palecie to widziałem również każdy się ratuje czym może ale trochę kijowo to wygląda ja lubię żeby wszytko miało "ręce i nogi" ;)

luki21    1

napisałem meila zobaczymy czy coś odpiszą jak nie to trzeba będzie zadzwonić...!

szynszyl    0

Ludzie ,kupujesz od tad-lena czy od skotarka czy od jakiegos innego montera to placisz podwójnie , w Chelmie produkują takie zbiorniki, a wiem ze tad -lon z tamtąd bierze.Jesli jeszcze jestes zainteresowany to mogę sie popytać ,mam jakies 50 km od nich.

luki21    1

Przestań nie będziesz jechał 50 klocków a nie masz jakiegoś kontaktu tam? Mi odpisali że nie ma możliwości kupna samego zbiornika tylko i wyłącznie całe opryskiwacze.

szynszyl    0

Właśnie ze nie mam kontaktu,,,.Ale kidyś przypadkiem byłem tam i widziałem te zbiorniki ,leżą gdzie popadnie bez ładu i składu.W agromie też widziałem 1000 siączki.

RSM32    0
Witam poszukuję zbiornika do opryskiwacza ciąganego 1000l własnej konstrukcji czy możecie coś polecić z tańszych ok 1000zł ale żeby był kompletny. Czy orientuje się ktoś w cenie zbiornika do Skotarka 1000l ?? A może ktoś z was zmieniał ostatnio zbiornik?

Podaję tel. producenta zbiorników 1000 litrów /takie jak w Pilmetach/ 1100 zł. wersja polowa.

506 188 515 Głowno /łódzkie/

oFsik    30

Te zbiorniki bez klatki nie wytrzymają długo.

Avendrion    39

Mam 6 takich po 1tys litrów ale z koszami i za taką małą cenę są one dosyć dobre. Ale nie wiem jak będzie to wyglądać bez kosza.

oFsik    30

Ja ma takie dwa w koszyku to i tak czasami jak ostro buja to aż to wszystko trzeszczy.

Matias89    2
Te zbiorniki bez klatki nie wytrzymają długo.

100% racja wyciągnołem jeden zbiornik aby z klatki zrobic zbiornik na opakowania po opryskach a do zbiornika wlałem wode i umieściliśmy go na przyczepie, było kilka takich wyjazdów z wodą i zbiornik pękł, z tego co zauwarzyłem najbardziaj narażone miejsca to dolne 4 rogi u nas własnie w tych miejscach były pęknięcia

luki21    1

Te zbiorniki się nie nadają mają za mały wlew to raz a i ciężko byłoby zamontować w nich króćce od mieszadła i spustowy. Ja już mam zbiornik upatrzony a ramę pod niego już zrobiłem (częściowo) :P

luki21    1

Witam Panów po długiej przerwie. Z moich rozważań i kilku ładnych tygodniach nieobecności zdecydowałem się na kupno zbiornika który w całości z moim nowym opryskiwaczem SAM made in garaż prezentuje się w sposób ot taki :)

a>[/url]

a>[/url]

a>[/url]

a>[/url]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rogas
      Czołem!
      Na wiosnę kupiłem "cudo" od biardzkiego o pojemności 1200 l i szerokości 15 m. Pojawił się problem podczas pryskania na skłonie ponieważ belka cały czas próbuje być poziomo czego efektem jest to, że jedna strona szoruje po ziemi a druga jest na wysokości ponad 2 m.
      Zastanawiałem się czy taki mój pomysł wypali:
      Przerobić poziomowanie z wahadła (jeden punkt łączenia i obrotu belki z opryskiwaczem) na trapez pojedynczy ale zamiast jednego ramienia założyć siłownik hydrauliczny dwustronnego działania.
      Czy taka modyfikacja pozwoli na hydrauliczne "dociąganie" belki równolegle do pola z zachowaniem stabilności na krótkich nierównościach?

• Przez przemek1416
      Witam wszystkich forumowiczów. Jeśli potrzebowalibyście jakiś części do opryskiwaczy typu: komputer, elektrozawory, przepływomierze, filtry, zawory trójdrożne, kołpaki, dysze, głowice wielopozycyjne, pompy itp. Lub jakiejś pomocy w modernizacji czy innych problemach zapraszam do kontaktu  Sam jestem rolnikiem i wiem, że czasami przyda się pomoc. Posiadamy pełen asortyment firm ARAG, UDOR, ALBUZ oraz AGROPLAST. Pozdrawiam
    • Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez Renault145
      witam, mam pytanie dotyczące wstawienia do opryskiwacza slęza 1000l zbiornik o pojemności 2300l od tego producenta http://www.zptik.pl/index.php/8-dla-rolnictwa/10-zbiornik-do-opryskiwacza-typu-sleza-1000-1500-2300. i mam takie pytanie czy ktoś u nich coś juz kupywal? i jak myślicie czy rama by wytrzymała?
      a może ktoś już robił takie rzeczy?