Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mechaniki

Demo Tour Case i Piomar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Mechaniki    5

Demo Tour w miejscowości Ksawerynów 33 w gminie wola Mysłowska powiat Łukowski województwo Lubelski zaczynają się o godz 10.00 dnia 26.04.2009 w Gospodarstwie Rolnym Grzegorza Kocielnika, ogłoszenie to ukazało się w Tygodniku Siedleckim.

Zapraszam ja też tam będę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Byłem na tym pokazie. Nawet fajnie było ciągniki były ze wszystkich przedziałów mocy. Był nawet sadowniczy. Szkoda że tylko 3 maszyny były pokazane w pracy. No i trochę przy pługu na pokazie ciągnik ściągało.

macin87    40

Też byłem na tym pokazie myślałem że coś lepszego będzie :D . Jedynie szkoda że nie podczepili tego case na gąsiennicach do odpowiedniego pługa- był by widok :D . Ciekawe czemu nie wyprowadzili sieczkarni samojezdnej która stał na placu u właściciela!?

oFsik    30

A zna ktoś jakieś szczegóły pokazów w Księżpolu które maja się odbyć w środę 29.04?

oFsik    30

Ja może zaatakuje tylko nie znam żadnych szczegółów na razie tylko tyle że ma być. Może ktoś chociaż wie o której to się zaczyna i jaki jest plan imprezy?

frix    0

Podobno od 10 to jest, planu imprezy nie znam bo gdzieś mi wcięło ulotke :/ No ale chyba warto pojechać na otwarcie tej imprezy ;P Aaa czy ktoś w ogóle zna adres?? Bo ciężko będzie trafić jak sie nie bedzie wiedzieć do kogo pojechać ja wiem tylko tyle ze to ma być w gospodarstwie rolnym, Jósef Spustek.

oFsik    30

No to jak wiem o której to już coś :D Ale co do trafienia w odpowiednie miejsce myślę że nie będzie problemu największego case będzie widać z daleka a na poważnie to wiem tylko że ma to się odbyć gospodarstwie rolnym Józefa Spustka w Księżpolu pow. Biłgoraj.

frix    0

Noo i jak tam po pokazie w Książpolu był ktoś?? Ja byłem ii musze powiedzieć że nawet ciekawie było. Szkoda tylko że było mało tych maszyn i w ogóle ta ich praca była na nie dość wysokim poziome ale to ze względu naaa kiepską glebe bo było strasznie sucho. Osobiście moje zainteresowanie przykuł Case 140 z pługiem(jednak cena ciągnika z pługiem już nie tak bardzo bo z tego co sie dowiedziałem to wynosi ok 300 tys) Hehehe :D no ale również Case 155 mi się podobał, bardzo fajne ciągniki. I miałem okazje sie nimi przejechać. Również kombajn Axial-Flow 5088 zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Noo i miałem okazje również przejchać się jak to nazwali tym rodzynkiem :D Hahaha :) Super sprawa :) Ogólnie pokaz oceniam jak najbardziej pozytywnie :)

mario_08    4
Też byłem na tym pokazie myślałem że coś lepszego będzie :) . Jedynie szkoda że nie podczepili tego case na gąsiennicach do odpowiedniego pługa- był by widok :) . Ciekawe czemu nie wyprowadzili sieczkarni samojezdnej która stał na placu u właściciela!?

Jaka to sieczkarnia była? Podobno jeden z pracujących na pokazie ciągników należał do gospodarza :)

zetor10045    11

Sieczkarnia była oczywiście Case ,modelu nie znam ale widziałem ja kilka razy wcześniej fajna maszyna :) ,jeśli chodzi o ciągnik to gospodarza był na pewno mały case ok 90 km(oznaczenie to prawdopodobnie jx 90) z beczką asenizacyjną joskina 10000 litrów polewał pole przed pokazem żeby się nie kurzyło . a więcej nie wiem ale słyszałem ze wszystkie ciągniki ma case i sieczkarnie też a posiada 120 ha

mario_08    4

Sporo wiecie :) Ja słyszałem że ten ciągnik co w pługu chodził należał do niego, a ile w tym prawdy to nie wiem.

zetor10045    11

Byłem to i troszkę wiem ,a w dodatku w tygodniku siedleckim jest opisane gospodarstwo tego pana :)

zetor10045    11

Z rodziną ;) a ja cie widziałem na pokazach stałeś z białym 2005 i trzymałeś Tigera w ręce :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować