Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrrr    0

Mam zetora 7211.Chcialbym kupic do niego grubera z talerzami i walkiem o szerokosci 1.80. Moze ktos pracowal z takim zestawem i sie wypowie co do pracy?

Sean    230

Na 4 łapy poradzi sobie spokojnie Zetor, obojętnie jakie ma gleby.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec1997    4

Jak masz ciężkie gleby to lepiej wziąć 4 łapy,traktor nie dostaję tak w d**upę,chyba,że masz lekkie ziemie to spokojnie możesz brać  5 łap.

Skoczek1994    31

Bez przesady to tylko trochę ponad 60km w dodatku bez przedniego napędu. Ja mam 5 łap 2,2m i mtz 82 wcale nie ma tak lekko jak by się wydawało. Fakt że mam ciężkie ziemię, a na lekkiej dopiero go przetestuję jak w końcu się uda zebrać qq. W dodatku dochodzi stabilność, 2,2m na sprężynie waży 1t co przy jego długości sprawia że rusek z ładowaczem przy gwałtownym ruszaniu z miejsca oglada niebo, do tego niech się wał oblepi ziemią, i pozostaje jazda na dwóch kołach. Na kółku będzie sporo lżejszy. Także 1,8m to takie w sam raz.

Sean    230

Nawet na łapach na zabezpieczeniu na śrubę, to 5 łap do ciągnika 60KM, to jest za dużo,  to jest drapanie a nie robota.

Sean    230

Ale gdzie tam, z 7 łapami to 6-tka ma co robić, a ma 120KM, 5 łap to do 80 KM.

akmaly    179

Do takiego zetora jak 7211 to idealny będzie na łapach bez podcinaczy, szerokość max 2m 

Skoczek1994    31

@zetorki12 bardziej obstawiam 15km, jeśli nawet nie do 20 ponieważ każdy producent podaje do 5 łap zapotrzebowanie mocy 80-95km. A najlepiej to jak powiedział mój sąsiad 30km na łapę, i robisz w każdych warunkach z odpowiednią prędkością :D

Sean    230

Zawsze musi być jakiś zapas mocy, bo jak na styk to czasem można się sparzyć.  

DARIUSZA323    3

Zetorem 7045 ciągam agregat 5 łap z podcinaczami, rzad talerzy i wał rurowy. Z ciaganiem nie ma problemu ,gorzej z dzwiganiem tego:-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się