Skocz do zawartości
Piotrrr

agregat do zetora

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrrr    0

Mam zetora 7211.Chcialbym kupic do niego grubera z talerzami i walkiem o szerokosci 1.80. Moze ktos pracowal z takim zestawem i sie wypowie co do pracy?

Sean    1037

Na 4 łapy poradzi sobie spokojnie Zetor, obojętnie jakie ma gleby.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec1997    7

Jak masz ciężkie gleby to lepiej wziąć 4 łapy,traktor nie dostaję tak w d**upę,chyba,że masz lekkie ziemie to spokojnie możesz brać  5 łap.

Skoczek1994    146

Bez przesady to tylko trochę ponad 60km w dodatku bez przedniego napędu. Ja mam 5 łap 2,2m i mtz 82 wcale nie ma tak lekko jak by się wydawało. Fakt że mam ciężkie ziemię, a na lekkiej dopiero go przetestuję jak w końcu się uda zebrać qq. W dodatku dochodzi stabilność, 2,2m na sprężynie waży 1t co przy jego długości sprawia że rusek z ładowaczem przy gwałtownym ruszaniu z miejsca oglada niebo, do tego niech się wał oblepi ziemią, i pozostaje jazda na dwóch kołach. Na kółku będzie sporo lżejszy. Także 1,8m to takie w sam raz.

Sean    1037

Nawet na łapach na zabezpieczeniu na śrubę, to 5 łap do ciągnika 60KM, to jest za dużo,  to jest drapanie a nie robota.

STEPHEN KING

Sean    1037

Ale gdzie tam, z 7 łapami to 6-tka ma co robić, a ma 120KM, 5 łap to do 80 KM.

STEPHEN KING

Skoczek1994    146

@zetorki12 bardziej obstawiam 15km, jeśli nawet nie do 20 ponieważ każdy producent podaje do 5 łap zapotrzebowanie mocy 80-95km. A najlepiej to jak powiedział mój sąsiad 30km na łapę, i robisz w każdych warunkach z odpowiednią prędkością :D

Sean    1037

Zawsze musi być jakiś zapas mocy, bo jak na styk to czasem można się sparzyć.  

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xXPioter99Xx
      Witam! Przymierzam się do kupna brony talerzowej połzawieszanej 4 metrowej , oczywiście hydrauliczne składanej. I moje pytanie brzmi , która z polskich firm będzie najlepsza? Mandam , Staltech czy może Agro Masz? Agrotom? Współpracować będzie z ciągnikiem o mocy 170km. Głównie uprawa pożniwna , mieszanie obornika , ewentualnie uprawa scierniska po kukurydzy na ziarno. Gleby głównie ciężkie kilka hektarów lżejszych. Jaki wał będzie do tego optymalny? Pozdrawiam.
    • Przez Rychu332
      Jaka może być przyczyna nierównomiernego zużywania się talerzy w talerzówce? stojąc z tyłu prawa strona ma talerze w o wiele gorszym stanie niż lewa, jedna strona również idzie lepiej w ziemie niż druga mimo takiej samej długości łączników ciągnika. Z góry dzięki

• Przez AgroDamian7211
      Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez michal_19
      Co sądzicie o maszynach tej firmy posiada ktoś taką bronę?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.