Skocz do zawartości
jaroslaw7291

zabezpieczanie plonów

Polecane posty

Dzień dobry. Nie wiem w jaki dział się wstrzelić, więc piszę na ogólnym, najwyżej mnie ktoś przeniesie. 

Zajmuję się uprawą ekologicznych warzyw i owoców. 

Od jakiegoś czasu szukam pomocy, ponieważ potrzebuję dobrej folii na moje produkty...  albo porady jak tego używać, bo może coś robię źle. Za każdym razem rozrywa mi się przy owijaniu całej palety folia i to taka syzyfowa praca... ewentualnie szukam folii z otworami i takiej, co mi zabezpieczy plony w transporcie. 
Zamawiałem w 2 "dobrych" firmach i jedyne co mieli dobre to cenę, straciłem więcej czasu na naprawę i bawienie się z rwącą folią niż na caly proces "produkcji"... Może to wina folii, może to moje gapiostwo. 
Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak najszybciej i najłatwiej zabezpieczyć wszystko tak, żeby od razu mi się to nie rwało? 
Albo czy ktoś ma sprawdzoną, mocną folię? 

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi 

ZYLA    394

A myślałeś o siatce do paletowania? Stosuje przy ziemniakach, jest o wiele mocniejsza i produkt oddycha

gosciu506    24

tak jak kolega pisze wyżej na skupie worki owijamy siadka tak jak streczem a folia streczem owijamy tylko klatki lub bindujemy bindownica

Wiadomość z agroFakt.pl

Panowie dziękuje za odpowiedzi, ale ja potrzebuję tak czy siak folię na opakowania truskawek z dziurkami, a na palecie nie mogę dać siatki, bo  tam gdzie je dostarczam, że chcą zeby było owinięte streczem... już próbowałem tego rozwiązania... 

Macie jakiś dobry sklep przez internet, gdzie takie dobre folie kupie? Lub czy wy kogos godnego polecenia macie? I żeby mnie to nie zjadło za bardzo kosztami... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.