Skocz do zawartości
jaroslaw7291

zabezpieczanie plonów

Polecane posty

Dzień dobry. Nie wiem w jaki dział się wstrzelić, więc piszę na ogólnym, najwyżej mnie ktoś przeniesie. 

Zajmuję się uprawą ekologicznych warzyw i owoców. 

Od jakiegoś czasu szukam pomocy, ponieważ potrzebuję dobrej folii na moje produkty...  albo porady jak tego używać, bo może coś robię źle. Za każdym razem rozrywa mi się przy owijaniu całej palety folia i to taka syzyfowa praca... ewentualnie szukam folii z otworami i takiej, co mi zabezpieczy plony w transporcie. 
Zamawiałem w 2 "dobrych" firmach i jedyne co mieli dobre to cenę, straciłem więcej czasu na naprawę i bawienie się z rwącą folią niż na caly proces "produkcji"... Może to wina folii, może to moje gapiostwo. 
Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak najszybciej i najłatwiej zabezpieczyć wszystko tak, żeby od razu mi się to nie rwało? 
Albo czy ktoś ma sprawdzoną, mocną folię? 

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi 

ZYLA    359

A myślałeś o siatce do paletowania? Stosuje przy ziemniakach, jest o wiele mocniejsza i produkt oddycha

gosciu506    23

tak jak kolega pisze wyżej na skupie worki owijamy siadka tak jak streczem a folia streczem owijamy tylko klatki lub bindujemy bindownica

Wiadomość z agroFakt.pl

Panowie dziękuje za odpowiedzi, ale ja potrzebuję tak czy siak folię na opakowania truskawek z dziurkami, a na palecie nie mogę dać siatki, bo  tam gdzie je dostarczam, że chcą zeby było owinięte streczem... już próbowałem tego rozwiązania... 

Macie jakiś dobry sklep przez internet, gdzie takie dobre folie kupie? Lub czy wy kogos godnego polecenia macie? I żeby mnie to nie zjadło za bardzo kosztami... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo318
      Witam mam mały problem jestem na kupnie prasy i jestem zielony na ten temat trafia mi sie prasa claas roland 62 walcowa za około 10 tyś rok nie więcej 1990 którys tam i moje pytanie brzmi czy to to dobra cena na co zwracać uwagę przy kupnie co sprawdzać i czy da sobię rade z nią ciągnik 75 km z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez p0g8
      Szanowni Państwo,
      Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa nie chce owijać sznurkiem, a pompa nie daje ciśnienia. Może zetknęliście się z podobnym problemem? Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu możliwych przyczyn tej usterki.
    • Przez kondziu123
      Witam , wie może ktoś jak włączyć automatyczne owijanie siatką w jd 578 , dodam że wszystko działa normalnie tzn ręcznie siatka idzie tak jak trzeba po prostu nie wiem jak załączyć automat. A i jeszcze jedno pytanko czy w waszych 578 pokazuje na wyświetlaczach lcd wielkość beli ?
      Załączam zdjęcie sterownika
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ab76943a2e58fe0.html
    • Przez Tom73
      Gdzie szukać przyczyny? Siano suche, cienki wałek, jedna kostka i zerwana śruba.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.