Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

jakub16    122

Ja będę w niedzielę i jestem w trakcie przekonywania Ewy na wyjazd. Wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi4512    160

Ja będę na 100% w niedzielę, ale nie wiem czy dotrę do stoiska na fotkę bo będę z bratem i mamą więc wiecie jak to jest. Ale może jakoś Was znajdę. Yacenty a można będzie kupić sobie koszulkę AF?


dscf246175sba.jpg
Zapraszam na mój kanał na YouTube ;)

27.06.2008r - 27.06.2013r. - 5 lat na AF! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Ja bede w niedziele mnie mozna latwo rozpoznac bede w bluzce Holmera gallery_12405_225_174703.jpg

gallery_12405_225_165469.jpg

 

jesli by ktos mial pytania odnosnie miich zdjec i maszyn bede najczesciej na stoisku NH :)

 

 

 

postaram sie tez dolaczyc do was i szczela pare fotek DF :)


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja będę w niedzielę i jestem w trakcie przekonywania Ewy na wyjazd. Wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi :)

 

Heh znomu się spotkamy :) Z Avendrionem to jak nigdy, sześc dni w tygodniu. Dotychczas było pięć dni w tygodniu, tylko że szkolnych :)

Pozdro i do rychłego zobaczenia w Niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3867

zapraszam wszystkich, kto tylko ma ochotę


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

Tak czytam wasze komentarze i widzę ze będziecie w piatek. J będe w sobote także mam nadzieje ze spotkam sie z kimś w sobote :)

 

Pozdrawiam społecznosc AF


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Ja będę w piątek z klasą(czyli już jutro :)) a w niedziele będę z ojcem i z wujaszkami :) Mam nadzieje że jutro spotkam jakąś ekipę z AF :) Będę z kilkoma innymi użytkownikami agrofoto :) to sobie po grandzimy xD wyjazd mamy o godzinie 8.00 spod szkoły :) (mam nadzieje że nie będzie padać :) że pogoda jak najbardziej dopisze :)) Pozdrawiam wszystkich zakręconych Bednarami :) i do zobaczenia w piątek jak i w niedzielę. Ps.Już nie mogę się doczekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja, jak większość "piątkowych" zwiedzających, będę z klasą. Postaram się przybyć na spotkanie AF :) Jeżeli ktoś chce mój numer kom. to zapraszam na PW

 

Do zobaczenia! :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i ja jutro bede. o ile mnie choroba do kona nie rozłozy. Oczywiście wyjazd z mechany :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

Witam panowie powiedzcie mi jak dojechac tam na te wystawy jadę od strony Radziejowo potem Gniezno a dalej????


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja jadę jutro tzn. w Piątek ze szkołą. Na spotkanie zawitam i do stoiska AF też.

 

Do zobaczenia jutro.

 

P.S. W razie kontaktu podaje mój nr 694 563 035.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Tez jestem jutro ze szkola...


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Tak więc do zobaczenia jutro! :) Oczywiście zrobimy sobie pamiątkowe foty... :) (mam nadzieje że jakoś się w obiektywie zmieścimy xD:)) Jak by ktoś chciał i mój nr. komy to pisać na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

aaaaaa i ja też będę jutro :) Jak nie zapomnę to zajrzę na stanowisko AF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Ja będę w piątek, a mój ciągniczek już tam jest. Może róbcie mu zdjęcia, będzie ciągał opryskiwacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@bafix radzejów, gniezno, a dalej płyniesz z nurtem, bo wszyscy jada do bednar... :) przed poznaniem jest drogowskaz w prawo i już dalej jest ładnie oznakowane...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Ja razem z Jackiem spędzę tam 3 dni więc serdecznie zapraszamy na stoisko AF smile.gif

 

Miki7211 - zapomniałeś że będziemy tam we trójkę :) - również zapraszam na stoisko AF - pamietajcie 109 razem z SDF


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja będę w niedziele więc postaram się przybyć na 13 do SDF :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj