Skocz do zawartości
hassi37

NEW HOLLAND T 5.105

Polecane posty

hassi37    8

Mam taki problem od wczoraj po ujerzdzaniu kukurydzy z obciaznikiem 2 tonowy pojawiły się dziwne odgłosy z tyłu ciągnika jakby coś rajgotało na na trybie odgłos słychać podczas jazdy do przodu czym szybciej się jedzie tym bardziej słychać takie pstrykanie ale juz podczas jazdy w tył zupełna cisza nic nie słychać .Jazda oczywiscie teraz bez obciąnika skrzynia 24x24 rewers .Proszę o pomoc może ktoś miał już taki przypadek .

mariusz(ZDUN)    175

Raczej bez zajrzenia się nie obędzie możesz jeszcze wał przedniego napędu obejrzeć ale to raczej nie to.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

RafaKdziela    151

Na przedni tuz dałeś 2 tony czy jak ,bo piszesz nie dokładnie .To zawór zapewne Tobie strzela ,jak jest za duże ciśnienie .U mnie przy uniesionym agregacie 2,5 tony też tak strzela .Ciągniki serii T5 niby mają udźwig ok 5 ton ,ale ja uważam ,że to jest przesadna wartość .

I love salsa

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    175

A co ma do tego zawór jakiś przeczytaj najpierw dokładnie to co napisał stuka do przodu do tyłu nie .....

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

hassi37    8

Ciągnik rozebrany okazało się że w tylnym moscie miedziano podkladke bodajże dystans szlak trafił i to cała przyczyna nowa zamówiona .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość