Skocz do zawartości
MichalP

Overum

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Overum
MichalP    13

Witam. Mam problem ze swoim  overumem, jest  on na zabezpieczeniach gumowych http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/lightbox/649344-overum/   i niestety mam taki problem, że  pierwsza skiba jak pujdzie głębiej składa się(idzie do góry) Niestety nigdzie nie dostałem takiego zabezpieczenia   jak na zdjęciu , więc założyłem coś innego, ale niestety nie pomaga. Wiecie może gdzie można takie zabezpieczenie dostać? 

akmaly    213

Ciężko będzie dostać nowe. 

Wydaje mi się, że najlepiej wymienić to na sprężynę. Ewentualnie przerobić na kołek ścinany.

AlaCapone    5001

Możesz także zastosować odbój gumowy do przyczepy tzw. bałwanek. Zastosuj tylko jedną jego część zamiast tej uszkodzonej. Twardość oczywiście będzie inna niż pozostałych, ale będzie działać.

Najlepiej jednak gdybyś znalazł używkę w dobrym stanie.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    5001

...to znaczy?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

MichalP    13

kupiłem używany, poprzez olx, niestety pierwsza skiba dalej się składała, zamiana   gum między  zabezpieczeniami, też nic nie daje ;/

AlaCapone    5001

Nic nie rozumiem. Zamiana gum pomiędzy pierwszym a drugim korpusem, czyli wstawienie dobrej gumy na pierwszy korpus nic nie daje - dalej go wypycha?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez Gero
      Witam wszystkich. Mam zamiar kupic zetora 7540. Większość ludzi sądzi że ciągnik ten ma 75 KM, niektórzy natomiast sądzą że ma 71 KM. Zastanawiam się nad sprzętem do tego ciągnika. Czy ciągnik ten da radę agregatowi uprawowo-siewnemu 2.7m?
      Zastanawiałem się też nad pługiem 4-skibowym U170P firmy STALTECH.
      Charakterystyka techniczna pługa U170P:
      Liczba korpusów [szt.]
      4
      Rozstaw korpusów [cm]
      83
      Szerokość korpusu [m]
      0,35
      Szerokość robocza [m]
      1,40 - 1,50
      Głębokość orki [m]
      0,30
      Zapotrzebowanie mocy [KM]
      60 - 75
      Masa [kg]
      450
      Strona z tym pługiem
      Czy ktoś z państwa dysponuje takim sprzętem i mógłby mi doradzić czy dla tego ciągnika te maszyny nie są za duże? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez tom446
      Jaki pług do New Hollanda t5060 o mocy 106km
    • Przez Makis2111111
       take jak na zdjeciu sa dobre na ciezke redziny?
      To bedzie jaka cylindryczna?

• Przez Sunf
      Jak się spisuje w/w pług, czy w specyfikacji z przedpluzkami i zabezpieczeniem hydraulicznym zda to egzamin na sciernisko po kukurydzy czy lepiej scinacze listwowe. Moc Ciagnika 120 km.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.