nomysz14

blokada ursus4512

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukbold
      Wymieniałem olej w skrzyni, tylnym moście U5314 i razem z filtrem wypadł kawałek blaszki jak na zdjęciu. Kojarzy ktoś? Bo nie wiem czy już otwierać most czy to nic takiego

• Przez tomislawwitow
      Witam, problem dotyczy cięgła dolnego od podnośnika. Sworzeń mocujący z mostem niestety się urwał. Każdy wie że jest to beznadziejnie pomyślane. Pytanie brzmi, czy idzie jakoś poprawić fabrykę w tym temacie ? 
    • Przez krzysiek522
      witam ,
      od dłuższego czasu mam problem z moim 3512, mianowicie problem polega na tym ze jadąc z gorki w momencie gdy przyczepa popycha ciągnik jest głośny metaliczny strzał który niesie sie po całym moscie zwolnicach i skrzyni, tak samo gdy jadac po rownym nacisne raptownie hamulec, problem sie nasila, rozebrałem obie zwolnice niczego nadzwyczanjego nie zauwazyłem satelity siedza ciasno na igiełkach (choc zeby sa nieco podrobione) , wieniec tez bardzo ładny, jedyne co moim zdaniem jest podjechane to to ze tuleja mosiezna ktora siedzi w koszu satelit jest nieco podrobiona i mierzac mikrometrem jest około 0.15 luzu srednicy tuleji wzgledem pólosi, półos wyglada jak nowa wielokliny itp.
      Zauwazyłem tez na zaciegnietym hamulcu gdzie połosie sa teoretycznie zablokowane a skrzynia na luzie szarpiac ciagnik w przod i tył tez slychac ten strzal ale trudno go zlokalizowac, to samo gdy sie podniesie koło.  Na poczatku pewien byłem ze to cos w zwolnicach ale teraz juz nie wiem sam, dodam ze innego luzu szarpiac koło na boki nie ma grama, tylko luz/ strzał jest w osi półoski przod tył. Jutro sciagne podnosnik i bede patrzył dalej
      Na pewno ktos miał taki problem ale nie moglem sie doszukac na forum albo nie umiałem znaleźć, jak cos to prosze moderatora o przeniesienie tematu.
      czekam na pomoc pozdro
    • Przez SNAJPER2012
      Witam. Jestem tu nowy i potrzebuje pomocy. Czy ktoś moze wie gdzie można kupić zaczep gorny transportowy do 3512 w rozsadnej cenie tzn. niedrogo. Za nowy u mnie w sklepie chcieli prawie 700zl więc pomyślalem ze moze ktos na tym forum zna kogoś z takimi rzeczami
    • Przez pioter
      Witam!!!

całekim przypadkiem dopatrzyłem się luz na łożyskachw zwolnicy w tylnym prawym kole... :unsure:

miał ktoś taki problem, jak to zlikwidować??? katalogu części wynika, ze są tam jakies podkłaki dystansowe, ale bez wstepnych informacji strach rozbierać...

z góry dzięki pozdr...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj