Skocz do zawartości
luxik123321123

Celtis 456 2007r. elektryka

Polecane posty

Witam mam mały kłopot Celtis 456 2007r. nie wiem gdzie podpiąć 2 przewody elektryczne a boje sie zeby czegoś nie spalić chodzi o jeden gruby przewód z oczkiem 10 sprawdzałem go miernikiem na przejście i wychodzi w trzech pinach w okrągłej kostce spinanej przy kabinie, oraz 3 kable z oczkami 10  spiete razem jeden z nich po przedzwonieniu miernikiem ma przejście na masie jak dotykałem go i sruby przy skrzyni to dzwonił. Ktoś by mi podpowiedział? obydwa te przewody dochodzą obok skrzynki akumulatorowej i nie wiem czy do masy je podpiąć czy do klemy +

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miotrek
      Witam
      Mam zamiar kupić jaguara 695 mega na hydrostacie z przystawka ru 450. W okolicy jest jedyna sieczkarnia, która po prostu się nie wyrabia i duzo rolników na tym cierpi, m.in. w tamtym roku gdyż był bardzo ciężki ...  Powie mi ktoś na co szczególnie zwracać uwagę przy kupnie takiej sieczkarni ? z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Wemberr
      Witam,
      Wie ktoś może jak w Arionie Cebis skalibrować impulsy/100m dla radaru? Dla czujnika koła jest w instrukcji, ale czyżby dla radaru bez serwisu się nie obeszło?
      Pozdrawiam
    • Przez GreenFarmer
      Witam, mam problem z prasa claas variant 365 rc podczas prasowania i czestego otwierania klapy prasa "pożera" olej z ciagnika. Co moze byc problemem?

• Przez 22tomek22
      witam planuję zakup kombajnu i nie wiem co wybrać za bardzo mam do wyboru claas dominator 98 sl maxi i new holland tx 34 jeśli ktoś mógłby pomóc podać jakieś wady i zalety
      trochę też obawiam się z dostępem do silnika w claasie? za pomoc z góry dziękuje
    • Przez Natalia25
      Witam,
      Proszę o pomoc w  wyborze nowego ciągnika do gospodarstwa 45 ha. Będzie to ciągnik główny do prac ciężkich, tj, orka pługiem 4-skibowym, agregat czynny z siewnikiem 3m, gruber 3 m, później może jakiś głębosz. Ciągnik będzie miał 150 KM. Oto moje propozycje które rozważam:
       - John deere 6155M
       - Claas Arion 610
       - New Holland T 7.165s
       - Case Puma 150.
      Proszę o opinie na temat tych ciągników i ewentualne propozycje który lepszy.
      P.S - Osobiście zastanawiam się pomiędzy Claasem a JD.
      (Cena nie jest tu istotnym elementem)

Pozdrawiam