Skocz do zawartości
myniorolnik

ursus c360& claas rollant 46

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bobekmariusz
      chciałbym wiedzieć ile km do niej potrzeba zakładając że będzie pracować z włączonymi nożami w sianokiszonce łąki bez górek, oraz chciałbym wiedzieć jakie są wasze opinie na temat owej prasy z góry dzięki za udział w dyskusji
    • Przez jankris
      Witam. Serdecznie zapraszam do udziału w dyskusji na temat pras rolujących zmiennokomorowych Claas Variant 180 RC. Sam jestem posiadaczem takiej prasy i mogę podzielić się opiniami na jej temat, chętnie wysłucham także opinii innych użytkowników. Pozdrawiam
      Jankris
    • Przez rozal22
      Witam, w te żniwa prasą variant 280 przepracowałem 550bel nagle coś się stało i prasa zaczęła "wariować" na potencjometrze/manometrze.
      Bela raz jest zbijana a raz nie, wskaźnik szaleje na skali. Efekt jest taki że w pewnych partiach beli reki nie można włożyć(tak jak do tej pory było) a w innych całą rękę, czy ktoś się spotkał z takim problemem?
    • Przez Marcinwidwa
      Witam,

Planuję zakup używanej prasy Class'a Variant 260. Mam kilka pytań do użytkowników tego sprzętu:
      - jak się sprawuje ta maszyna
      - na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu
      - jakie usterki wam się przytrafiły
      - jaką ilość bel robicie w sezonie
      - jakie są koszty eksploatacji
      - polecacie czy nie; jeśli nie to jaką byście wybrali?
    • Przez Alcatraz0710
      Mam kilka pytań odnośnie pras tych pras konkretnie modelów 180, 260 i 280.
      Chciałbym wiedzieć czym się różnią od siebie te modele i jak to jest że mają zapotrzebowanie min 90 km a ludzie się wychwalają że takim mtz 82 albo ursusem 914 sobie nimi prasują i nie mają niby problemów????