Skocz do zawartości
mx_racer

Owijanie bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
owijanie

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlak2507    6

Zaproponuj swój cennik najwyżej Cie klient wygoni z pola  :P  a tak poważnie to te 5 zł to chyba taka rozsądna stawka

mariuszd93    489

Nie  ma  sensu tego liczyc nawet , ale  folia na  rolkę  120x 120  kosztuje nie mniej  niż  10 zł , a  nawet   11 - 12 zł 

;)

michalmr99    14

Ja owijam na jednej rolce folii 30 bel płacę za nią 309zł czyli na jednego balota ponad 10 zł i do tego dobrze by było wziąć 6 złotych za owinięcie to mamy 16-17 złotych za balota.

Sokol2    25

pp1208 to po ie kupujesz folie jak ty za 10żł dajesz kilientowi i jeszcze mu owijasz?? ja za owijanie biore 5 zł a jak moja folia to 15zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Natka92
      witam,
      Może Koledzy i Koleżanki z forum mogą mi pomóc w ustaleniu ile może kosztować ładowanie na owijarkę i odstawienie owiniętej beli ciągnikiem z turem/ładowaczem przednim? zależałoby mi na cenie za 1 bele można wziąć? np 3zł/za bele?
      Godzinowo nie zawsze mogę się rozliczyć bo na luzie jest robione i z przerwami więc trudno zliczyć ile czasu było robione.
      Pozdrawiam
    • Przez Kamil323232
      Witam.Czy znacie jakies firmy zajmujace sie budowa plyt obornikowych?Dodam ze jestem z woj łódzkiego .pozdrawiam 
    • Przez nodenode
      Natrafiłem w necie na taki film, Lehmann agrotechnika kosi kukurydze na Łotwie. Kosi rzekomo tysiące hektarów. Gospodarstwo z ponad tysiącem hektarów kukurydzy na kiszonkę to raczej rzadkość ale jak ktoś ma setki hektarów kukurydzy to nie opłaca się mieć własnego sprzętu? Jaki waszym zdaniem jest próg opłacalności aby mieć własną sieczkarnie? A może Lehmann agrotechnika daj jakieś duże upusty dla klienta np: 500ha kukurydzy? W mojej okolicy jak kosiła sieczkarnia na biogaz to w ramach wygranego przetargu kosili kukurydze za 100PLN mniej niż cena rynkowa za jeden hektar.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.