Skocz do zawartości
kuba18l

Problem zgasly wskaźniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba18l    0

Witam po wyładowaniu się akumulatorów w fendt bo brakło ładowania jak się okazało były klemy do wymiany po naładowaniu prostownikiem akumulatorów wskaźniki wszystkie na desce rozdzielczej zgasly co to może być pomocy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nobi123
      Witam mam problem z EHR w Fendt 824 rok 2000. Nie działa cały panel sterowania, błąd jaki mi pokazuje to 33.
    • Przez kuba18l
      Witam mam problem z fendtem otóż nagle zaczął przerywać ehr i nagle przestał działać pod kabiną przy rozdzielaczu zmieniłem na ręczne i tam koło skrzynki jest jakiś czujnik on był wypiety i włożony drut łączący proszę o pomoc
    • Przez Krzysiek199
      Witam!!
      Mam problem z ciągnikiem mianowicie, ciągnik odpala normalnie ale gdy popracuje tak ok 1-2 h gaśnie, i nie da się go odpalic(rozrusznik kręci) okazało się że coś odcina prąd, nie działają światła, nawiewy, radio, prąd też nie dochodzi do pompy paliwa, działa tylko podświetlanie EHR no i kręci rozrusznik, gdy ciągnik postoi ok 30 min to po tym czasie normalnie odpali ale za jakiś czas znowu się tak robi, szczególnie wtedy gdy na dworze jest dodatnia temp. gdy jest poniżej 0 to problem nie występuje.
    • Przez kuba18l
      Więc mam taki problem że po dłuższej jeździe traktor zaczyna wyć na wysokich obrotach a szybkość się zmniejsza jak by coś naciskalo sprzęgło gdy stanę i poproszę odpowiednik ten za kabina wyleci trochę płynu i wtedy wszystko wraca do normy co to może być sorki za wcześniejszy wpis ale na prawdę mi się spieszylo
    • Przez eev
      witam

stoje przed wyborem miedzy tymi dwoma modelami..... prosze o opinie o fendzie i moze macie porownanie tych sprzetow
      dodam tylko ze fendt to werjka z 1995 roku 11 tys godzin i piekny stan........maszyna z holadni a holland t opolski salon szerokie gumy full wypas 2006 rok i tylko 3,5 tys godzin
      o tm-ach kraza legendy ale ja jestem tego zdania ze zalezy jaki sie egzemplarz trafi to tak chodzi

za info z gory dziekuje i pozdrawiam