Skocz do zawartości
Tademn123

Case 5140 luzy zaworowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Tademn123    0

Witam,

Potrzebował bym informacji na temat luzów zaworowych w powyższym modelu Case'a. Z tego co zauważyłem przy rozbieraniu to ktoś ustawił luzy po 1.0, coś mi tu nie pasuje. Czekam na podpowiedzi. 

Ile powinny dokładnie wynosić?

z góry dziękuję za pomoc. 

Edytowano przez Tademn123

mariusz(ZDUN)    180

0,25 ssący 0,5 wydech

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez przemexxx
      Chcę wymienić olej przekładniowy w skrzyni (hydrauliczny). Nie wiem jak kupić.Nazwa, symbol? proszę o szybką odpowiedź, pozdrwiam
    • Przez KonradKusiak
      Witam. chciał bym się dowiedzieć coś o case IH 5150. Ogl to opinie o nim na co zwrócić uwage przy zakupie . z góry dzieki
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez awatar
      witam mama problem mój case mx 120 nagle przestał jechać,podnośić,i skręcać