Skocz do zawartości
Tademn123

Case 5140 luzy zaworowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Tademn123    0

Witam,

Potrzebował bym informacji na temat luzów zaworowych w powyższym modelu Case'a. Z tego co zauważyłem przy rozbieraniu to ktoś ustawił luzy po 1.0, coś mi tu nie pasuje. Czekam na podpowiedzi. 

Ile powinny dokładnie wynosić?

z góry dziękuję za pomoc. 

Edytowano przez Tademn123

mariusz(ZDUN)    195

0,25 ssący 0,5 wydech

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nunu85
      Co sie posypało w silniku?
      traktor nawet 2000motogodzin nie ma a tu takie atrakcje.
      silnik 6 garów fpt, juz z adblue.
      MA on jakas chłodnice oleju, zeby była szansa,ze to ona puściła, czy uszczelka pod głowica do roboty?
    • Przez zipo1
      Witam szukam wszelkich informacji na temat case mx 150 maxum,(na co uważać, czego pilnować), kupiłem taki ciągnik, super by było dostać instrukcję obsługi, zgóry dziękuję.
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy ktoś spotkał sie z czymś takim ze w case MX135 pedał hamulca trzeba czasami trzeba wcisnac dwukrotnie zeby ciagnik zahamował? Wygląda to tak jakby hamulec był zapowietrzony ale nie zawsze sie tak dzieje.
      Może ktos ma pomysł co moze byc tego przyczyną?
    • Przez Ziel
      Witam. Mam mały problem gdyż jak dusze hamulec to zauważyłem ze nie hamuje na przednie koła a tylne stają w miejscu. Z tego co wiem to na przód przez skrzynie powinien hamować. Co może być tego przyczyną?
    • Przez Pablo_97
      Witam  na wstępie chciałbym przeprosić jesli założyłem temat nie tu gdzie trzeba 
      Sprawa wygląda tak  Kupiłem ciągnik Case  956 XL z oponami 12,4  R28 oraz 16,9 R38  chciałbym zamienić ten zestaw opon na szerszy ale nie wiem jak dobrać żeby nie rozwalić przedniego napędu może da sie tak że można zwiększyć szerokość opony w samym przodze bez zmiany tyłu ? ciągnik będzie pracował w lesie  i potrzebujemy troche serszych  opon byłbym wdzięczny jeśli ktoś z was pomógł by w dobraniu odpowiednich opon tak aby wszystko sie zgrwało tak jak należy Dziękuję i pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.