Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Widzialem ostatnio w kilku miejsach reklame produktu bactim sloma szczegolna uwag przykula reklama na youtubie u goscia z rolnik szuka zony. stosowal ktos ten produkt wczesniej? jakies opinie??? Warto? Widzialem go za 219 zl cena dosyc okej ale ciekawe jak dzialanie ...

izydor6280    613

jeśli chodzi o działanie to z pewnością po jednokrotnym zastosowaniu nie zobaczysz zauważalnego efektu, trzeba by regularnie stosować przez kilka lat, wtedy można coś napisać o produkcie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasso    8

zgadzam się z wpisem wyżej, w poprzednim sezonie zastosowałem,, na próbę '' na schronisko tzn na połowie pola zastosowałem a na resztę zostawiłem w celu zobaczenia ewentualnego efektów. niestety po jednorazowym zastosowaniu nie zaobserwowałem żadnej różnicy ani przy orce mineralizacja była na takim samym poziomie, ani w uprawie nastepczej niczym się nie różniły

pronimo292    0

Panowie, myślę, że zależy od klasy gleby i od tego czy wprowadzacie obornik okresowo czy nie. U mnie efekt po zastosowaniu BACTIMU był zauważalny już w pierwszym roku, i zrobiłem dokładnie tak samo jak Tomasso, na próbę kupiłem żeby opryskać 10 hektarów, i 10 hektarów zrobiłem w kontroli (rzepak, po pszenicy). Na tegorocznych żniwach sypało o ok. 400kg więcej i nie było pozostałości po słomie z zeszłego roku. Na kontroli jeszcze gdzie nie gdzie było widać zgniłe kawałki słomy. U mnie się sprawdziło, ale też dałem 2l bactim słoma i trochę dorzuciłem azotu, bo na mojej piątce są problemy z żyznością niestety.... No i wapnowanie standardowo, ale to na kontroli też było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Famer21
      Witam, pytanie do tych, którzy już stosowali, stosują ten środek. Są jakieś rezultaty, rozkłada tą słomę, że robi się z niej gnój  czy jak UG, trzeba kilka lat żeby jakiś efekt był ? Ziemie klasy 1-3, rzepaki, pszenice, jęczmień.. Bez obornika, gnojowicy..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.