Skocz do zawartości

Polecane posty

Maikel1987    2

Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

Maikel1987    2

Myślę że wiek nie jest taki ważny ale myślę że po 87 roku . Jak ktoś jest zwolennikiem zakupu świeżej farby na maszynach rolniczych to już nie moja sprawa . Ja do nich nie należę , to ma działać i być widać cz coś tam się dzieje a nie blask farby na silniku .

Turok    1

Jakie województwa cie interesują i do jakiej ceny szukasz ?

Bo wujek bedzie miał na sprzedasz MF 255 z 1989roku ( jak się nie mylę ). Jesteśmy z województwa Opolskiego

KULAWA_KOZA    95

wiem o 2812 ,

949mth od nowości , ciagnik w Jeleniogórskim.Igła.

Dziadek chce 27.000, ale jak nowy.

Za 25.000 pójdzie.

Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

https://www.olx.pl/oferta/traktor-ciagnik-massey-ferguson-255-mf-255-CID757-IDmckM0.html#c5eafd3df2

tu masz bliżej.Ale 1800 to on raczej nie ma.

Maikel1987    2

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego MF 255 ? Mam w okolicy jutro do obejrzenia ,tylko z nimi nie miałem styczności

KULAWA_KOZA    95

To jak nie miałeś styczności to się nie wybieraj, bo kupisz haszkla , daj linka do ogloszenia tego MF255, opatrzymy sprawe..

Patrz czy pierwsze opony. poznasz po DOT czyli powinno pisać na oponie rok, czy oryginalne siedzenie, czy silnik nie rozbierany, po pedałach jak wytarte..........itd itp.

Ogólnie jak cos takiego pojawia się na ogłoszeniach to taki ciagnik znika w 10 min po emisji .Handlarze połykają takie coś jak świeże bułeczki.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymi4512
      Witam. Chcialbym przeprowadzic w swoim MF 255 remont silnika, gdyz bierze juz za duzo oleju. Ma ponad 10tys mtg. Czy ktos przeprowadzał juz remont w swoim MF, jakie czesci wymienic bo znajomy mówil zeby wymienic tloki i pierscienie bo cylindry jak sie wymieni to juz koniec, bo takie fatalne czesci robią.. ile w tym prawdy? Jakiej firmy czesci zamówic?
      Z gory dzieki i pozdro;)
    • Przez Panoramix
      Witam. Chciałem zapytać czy jest możliwość przerobienia hydrauliki zewnętrznej w mf255 tak żeby nie była zależna .

• Przez Rasoir
      Koledzy taka smutna sytuacja, mam na warsztacie MF255 z 85 roku, zwaliłem głowicę bo dmuchało do chłodnicy i się okazało że jakiś rzeźnik uwalił gwint na wszystkich (tak wszystkich, łącznie 18 sztuk) dziurach. Coś tam próbowali połatać ale efekt jak widać.
      Co mi radzicie? Helicoil'e wydają się najmądrzejsze, ale niestety do wspaniałego ferdka nie ma rozmiaru (M11X1,25) chyba że jest, a ja jestem zbyt tępy żeby je znaleźć?
      Wiercić większe dziury i dać "normalny" skok gwintu (jest tam w ogóle na tyle mięsa?) czy próbować wstawić helicoil'e na M11x1,5 i zmienić szpilki?
      Miał ktoś taki smutny temat u siebie? Od razu proszę sobie darować propozycje typu kupić nowy blok... tyle to ja sam potrafię wymądrzyć  
      PS. Ciągnik pyrka, a nie pracuje więc nie będzie jakoś szczególnie katowany (jest używany 2x do roku).
    • Przez mirek18
      Witam serdecznie, 
      mam problem z hydrauliką w moim MF-255 działa w nim tylko jedno gniazdo zewnętrzne hydrauliki.  Przewody do rozdzielacza pod siedzeniem są sztywne (rurka). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Przez ursusowski289
      Witam, kupiłem wózek widłowy bułgar i rozebrałem go na części, a ponieważ nie dawno zapomniałem spuścić wodę z mojego ursusa 255 silnik szlak trafił
      Więc chciałem założyć silnik od bułgara, ale niektórzy mówią że nie pasuje, chociaż oby dwa to silniki 3P.
      Więc pytam się od razu żeby potem  nie potrzebnie nie rozkręcać.
      Z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.