Skocz do zawartości

Polecane posty

Maikel1987    1

Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

Maikel1987    1

Myślę że wiek nie jest taki ważny ale myślę że po 87 roku . Jak ktoś jest zwolennikiem zakupu świeżej farby na maszynach rolniczych to już nie moja sprawa . Ja do nich nie należę , to ma działać i być widać cz coś tam się dzieje a nie blask farby na silniku .

Turok    0

Jakie województwa cie interesują i do jakiej ceny szukasz ?

Bo wujek bedzie miał na sprzedasz MF 255 z 1989roku ( jak się nie mylę ). Jesteśmy z województwa Opolskiego

KULAWA_KOZA    88

wiem o 2812 ,

949mth od nowości , ciagnik w Jeleniogórskim.Igła.

Dziadek chce 27.000, ale jak nowy.

Za 25.000 pójdzie.

Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

https://www.olx.pl/oferta/traktor-ciagnik-massey-ferguson-255-mf-255-CID757-IDmckM0.html#c5eafd3df2

tu masz bliżej.Ale 1800 to on raczej nie ma.

Maikel1987    1

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego MF 255 ? Mam w okolicy jutro do obejrzenia ,tylko z nimi nie miałem styczności

KULAWA_KOZA    88
Napisano (edytowany)

To jak nie miałeś styczności to się nie wybieraj, bo kupisz haszkla , daj linka do ogloszenia tego MF255, opatrzymy sprawe..

Patrz czy pierwsze opony. poznasz po DOT czyli powinno pisać na oponie rok, czy oryginalne siedzenie, czy silnik nie rozbierany, po pedałach jak wytarte..........itd itp.

Ogólnie jak cos takiego pojawia się na ogłoszeniach to taki ciagnik znika w 10 min po emisji .Handlarze połykają takie coś jak świeże bułeczki.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukii17
      Witam!
      Interesuje mnie jak ustawić kąt wyprzedzenia wtrysku w MF 255.
      Z góry dzięki.
    • Przez Traktorzysta19
      Witam Kolegów !

Chciałbym prosić o poradę odnośnie składania silnika w MF255.

Jak mają być założone panewki łożysk głównych wału ? Instrukcja napraw podaje, że zamkami po przeciwnych stronach, ale tak się nie da - skrajnych pokryw łożysk nie obrócę. Rozumiem, że to błąd w instrukcji, tak ?

Druga sprawa dotyczy panewek korbowodów - tu też mają być zamkami po przeciwnej stronie - bo wedle oznaczeń na pokrywie i korbowodzie to zamki mają być po jednej stronie (też niezgodnie z ilustracją w instrukcji).

A jeśli chodzi o same korbowody - w którą stronę mają być odwrócone - zamkami na wałek rozrządu czy na pompę wtryskową.

Przepraszam za przydługawy post, ale wolę rozwiać wątpliwości zanim złożę silnik, niż później się martwić.

Pozdrawiam,
      Traktorzysta19
    • Przez Stabilny
      Witam serdecznie. Mam pewien dylemat gdyż postanowiłem zakupić nowe siedzenie do MF 255 i nie wiem które jest lepsze.Takie http://allegro.pl/siedzenie-lux-ursus-c330-c360-t-25-mf-235-255-i4913077696.html czy http://allegro.pl/siedzenie-ursus-c360-c330-zetor-mf-255-super-cena-i5061537595.html Chciałbym poznać wasze opinie na ich temat a w szczególności użytkowników. Z góry dziękuje
    • Przez PacyficVista
      Witam. mam dwa nowe wskaźniki temperatury z czujnikami. Na wskaźniku są oznaczenia T, B, Masa. Rozumiem  że B to 12V , T- czujnik masa jak to masa . Albo źle to podpinam albo 2 komplety są uszkodzone .   Ma ktoś schemat ???
    • Przez lukasz4kk6
      Sprzedam ciągnik rolniczy Ursus C360 3P z 1988 roku. Ciągnik 100% sprawny, do jazdy. Założone nowe blachy. Zarejestrowany, ubezpieczony, aktualny przegląd. 

Więcej informacji udzielę telefonicznie - 534 884 641

Cena 17500 do negocjacji.

Więcej zdjęć w ogłoszeniu - https://sprzedajemy.pl/ursus-c360-3p-1988-rok-zarejestrowany-olkusz-e30984-nr53321443