Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak
koksilato    0

Szukam nabywcy na nasiona rzepaku , odmiany monolit z tegorocznych zbiorów. Uprawa tegoż rzepaku jest prowadzona w ekologicznych standardach, choć moje gospodarstwo nie posiada certyfikatu ekologicznego. Na jesień 2016 zastosowane było nawożenie NPK w ilości 250 kg/ha i saletra amonowa 100 kg/ha. Na wiosnę zostało wysiane saletry amonowej w ilości 200 kg/ha. Nie były stosowane herbicydy, insektycydy ani fungicydy, w uprawie nie ma żadnej opryskowej chemii. Powierzchnia uprawy 2 ha, ilość około 3500 kg. Zainteresowanych proszę o kontakt, cena do negocjacji. Skoszony został 12 lipca, wilgotność 10%, poziom zanieczyszczeń 2%. Jest przemłynkowany.

Kontakt przez : tel. 665982809, mail :wrrr2@onet.eu lub przez Agrofoto.pl

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.

Edytowano przez koksilato

mocher    8

Rewelacji w plonie to nie było, lepiej trzeba było pryskać tak jak każdy  i wywieźć normalnie i dużo więcej kasy byś miał...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szczurek05w
      kupie agregat ścierniskowy 2,1 - 2,2 na 5 łap 
    • Przez klama
      Witam. Mam na sprzedaż Orkan. Był w ciągłej eksploatacji. Sprawny, wałek w komplecie. Cena 2000zł do negocjacji. Lokalizacja okolie Wielunia
      https://www.olx.pl/oferta/orkan-2-scinacz-do-zielonek-CID757-IDqFoWx.html
    • Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez Hubert1604
      Witam,  
      Mam na sprzedaż bele siana. 
      Cena do uzgodnienia. 
      Odbiór osobisty. 
      Woj. Wielkopolskie, 62-730 Dobra. 
      Więcej info pod numerem: 724768398.
      18.02.2018
    • Przez MarcinKa
      Witam,idzie na sprzedaż nasza zmodyfikowana 60-tka.
      Poprzedniego roku w sumie dobrze ,że jeszcze była bo park maszynowy nie do końca pasował do nowego ciągnika,jeszcze trochę popracowała.Teraz już są maszyny do nowego a pielęgnację zrobi najmniejszy na podwórku.Czas sprzedać.
      Tak więc:
      -silnik zetor 4 cyl 7011,powiedziałbym żyleta,ma moc bardzo dobrze pali ,olej mu nie smakuje  i co najważniejsze ,naprawdę nie wiem dlaczego wszyscy psioczą ,że dużo palą ,ja byłem mile zaskoczony spalaniem a chodził i w obrotowym pługu jak i a aktywnym agregacie.Oliwa 15W40.
      -napęd przedni na oponach 11.5-15.3 Mitas(tak chcieliśmy,przód nie "wyrczy" do góry tylko ładnie opada maska na dół)Opony nie starte nic,oczywiście nie popękane itp.Aha tylne też można powiedzieć nowe.
      Napęd załączany dźwignią z boku.Napędy są zgrane bardzo dobrze,wg wyliczeń przód ok 5% jak dobrze pamiętam szybciej idzie Po pracy w polu z napędem kilka wysprzęgleń bądź przejazd do tyłu i lekko się odłącza.Zero wycieków. Oczywiście wspomaganie jest. Dla wymagających jest orbitrol Danfossa nie turcja czy china.Kupowałem nowy.Siłownik też nowy brałem.
      -biegi są "w podłodze" ja tak wolałem niż wajcha w desce.Sprzęgło zakładane było podczas montażu silnika nowe i jest zetorowskie.
      -mała modyfikacja blokady mostu,już nie trzeba deptać na ten "pedalik" piętą jak głupi aż oczy wyłażą
      -podnośnik jest na "tip-top" maszyna podniesiona nie opada nic,a za sprawą mocniejszej(wydajniejszej) pompy na wolnych obrotach podnosi bardzo szybko,haki cbm są.W skrzyni Hipol 6 tak więc nie ma bidy jak już.
      Elektryka działa,wskaźniki chodzą mtg się nabijają choć już któryś tam zegar jest z kolei....taki urok ich chyba.
      Aha ,jedyne co pasowałoby zrobić to odświeżenie lakieru trochę maska przyblakła a na błotnikach zrobiłem zaprawki bo w paru miejscach lakier odszedł.Ale spokojnie nie ma tragedii ani bąbli rdzy.
      Ciągnik jest u nas dobre kilkanaście lat ,nie jest miną. 
      Ogłoszenie póki co jest tylko tutaj,nie wystawiłem jeszcze na znanych portalach.Zdjęcia wysyłam na mail ale muszę zrobić aktualne.Decyzyjną osobą jest mój ojciec i to do Niego dam tel.
      Mała uwaga,nie jesteśmy serwisem i nie udzielamy informacji 24h jak dobrać przedni napęd żeby było dobrze robić ,więc proszę o telef konkretnie w sprawie a nie infolinia.
      W miarę możliwości i czasu odpowiem na PW jakby ktoś pisał.
      Aha,najważniejsze cena myślę że okolice 25tyś.  Handlarzykom za 1/4 ceny dziękuję.  Nabijaczom postów w temacie również.
      Tel : 601 892 pięć dwa siedem. Smsów ojciec nie odbiera