Skocz do zawartości
pep14

Ziarno w wentylatorze dominator 58

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
ziarno
pep14    1

Jak w temacie, co może być przyczyną , żadnej dziury nie zauważyłem. Proszę o porady

Karol445    33

Trochę ziarna zawsze jest w wentylatorze na postoju Jak ruszy to wywieje w sita. Chyba że to jest tego ziarna dużo to coś nie tak

Wiadomość z agroFakt.pl

ferdek1    3

A może sypie się z jakiegoś podajnika a wentylator tylko zasysa ziarno do środka

wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

pep14    1

A czy przyczyna moze byczle ustawiona kierownica wiatru i za maly wiatr w dobrym zbozu

Karol445    33

25 kg to zdecydowanie za dużo tak myslałem że do 0.5kg to może być ale tyle to cos zdecydowanie nie tak Może sito masz za bardzo zamknięte i zamiast przelatywać to zsuwa się do wentylatora

Edytowano przez Karol445

jaffa    2

U mnie w 98 jak miałem ziarno w wentylatorze to wystarczyło powymieniać te gumowe uszczelnia między sitami a ścianami bocznymi i tam głębiej za sitami na takiej półce tak samo bo już tych uszczelnień praktycznie nie było.

pep14    1

Po bokach te uszczelnienia mam dobre, a gdzie ma być to uszczelnienie na półce ?

Lukas85    13

Miałem to samo i winne były własnie te gumy po obu stronach podsiewacza

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz1995
      Mógłby ktoś wrzucić fotke gazu ręcznego w claasie consulu. ma ktoś może do sprzedania albo jakieś namiary na sieczkarnie do claasa consula.Jakie oleje lejecie do niego.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez Krisman1985
      Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?
    • Przez DEVBOL
      Witam, elektronikowi udało się postawić mojego bordinformatora w kombajnie CLAAS 108SL, jak kupiłem juz nie właczał się, teraz odpala się, reaguje na przyciski, reaguje na czujnik odpuszczania hederu, ale nie liczy chyba czasu, tzn. mialem wlaczonego chyba z kilka minut na niby opuszczonym hederze i caly czas sa wszystkie wartosci 0:00 i 0.00, kombajnu jeszzce nie odpalałem, sprawdzałem na właczonym zapłonie, jeśli by ktoś był bardziej w tym temacie lub w temacie elektroniki w tym kombajnie proszę o kontakt lub odp.
    • Przez jonybrawo8
      Witam czytalem na forach i probowalem znalezc odpowiedz ale żaden z tematow nie dotyczyl do konca mojego problemu. Mam silnik mercedesa ok 160km problem polega na tym ze na zimn dymin mocno na biało podobno jest to normalne w mercedesie ok ale jak sie rozgrzeje po 10 min bialy dym znika i pojawia sie niebieski dymek. Podczas jazdy po szosie pod gore dymienie sie nasila. W polu jeszcze nim nie pracowalem. Czy niebieski dym to wina ukladu zasilania: pompa, wtryski itp czy moze pierścionki. Nie wiem gdzie szukac