Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz

Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. W tamtym roku gdy do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i nwm dlaczego się tak dzieje .Liczę na pomoc

ZYLA    375

Siłowniki w prasie są dwustronnego działania? Jeśli tak to może hydraulika nie trzyma w ciągniku? Jeśli jednostronnego to tak jak u mnie najlepiej opuszczając klapę zostawić rozdzielacz na swobodnym spływie, albo dłużej przytrzymać by olej dobrze zszedł. A może poprostu dużo mocniej zbijasz i puszczają?

STAWIAREK    0

Siłowniki są jednostronnego działania a rozdzielacz tak jak kolega pisze gdy jest przełączony na swobodny spływ to wszystko jest dobrze, a po przełączniu na podbierak tak jakby ciśnienie spada i haki puszczają.

Wiadomość z agroFakt.pl

ZYLA    375

A dlaczego przełączasz na podbieracz jak prasujesz? Wychodzi na to że masz nieszczelny rozdzielacz (ten od przełączania komory i podbieracza)

andrewk    77

Mam problem z identyczną konstrukcją. Na jakim otworze licząc od góry prasujecie słomę ? Chodzi mi o stopień zgniotu. Pytam bo w tym roku 3 razy zerwało mi łańcuchy przy dobiciu. Raz główny od przekładni, dwa razy ten osamotniony po przeciwnej stronie. Jest centralne smarowanie. Łańcuchy jak nowe, prawidłowo napięte. Haki trzymają idealnie, belka nigdy nie zatrzymała się w komorze no chyba, że łańcuch pier*****ł ....

Edytowano przez andrewk

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

LTZ55a    68

Słomę wg instrukcji ustawia się na 2 pierwsze otwory sprężynę.

Sprzedam: 

- Katalog części MTZ 50/52.

- Części silnika MTZ 552.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus1997
      Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

• Przez Vicon95
      Witam wszystkich ,  od pewnego czasu mam problem z prasą vicon rv 157 mianowicie z nożem od siatki , czasem nie przecina siatki  ( nóż nie dochodzi do końca ) jak wyłącze sterownik to nieraz jest ok ale zrobie 3- 4 belki i problem znowu się pojawia... nie wiem co robić  proszę o pomoc 
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?
    • Przez boooolek
      Witam prosił bym o opinie prasy kuhn vb 3190 oraz lely welger rp 445.

• Przez rolnik9101
      witam. mam problem z prasą vicon1901. problem jest taki ze od0,80m do 1,20m praktycznie nie ma zgniotu. dowiedziałem sie ze najprawdopodobniej jest uszkodzony tylni blok który odpowiada za zgniot małych balotów. czy to może by przyczyna tego czy jeszce coś innego może być. oddałem również rozdzielacz do sprawdzenia .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.