Skocz do zawartości
minor15

Sprzedaz slomy z pokosow

Polecane posty

minor15    26

Witajcie, ile moge cenic sprzedaz slomy z pokosow z pszenicy pszenzyta, ja sprzedaje slome kupiec ja prasuje zwozi itp bale okragle srednica bali 165cm

zetorki12    4926

Zależy od regionu , ale takie to minimum 20 zł bela .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

szaman1    53

Witajcie, ile moge cenic sprzedaz slomy z pokosow z pszenicy pszenzyta, ja sprzedaje slome kupiec ja prasuje zwozi itp bale okragle srednica bali 165cm

5 zł od balota

pp1208    522

moze nie uwierzycie ale w niedalekich moich stronach juz chłop sprzedał slome z pokosa za 60 zl od belki...

zetorki12    4926

Czego by nie ? płacą po 100tys za ha , to i za słomę z pokosu tyle dadzą .

ZETOR TEAM

Assasin    500

masakra to nie taniej idzie kupić już gotowy balot bez roboty bez paliwa bez problemu i proszenia?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez witek356
      Zaśmiałem pszenicę balitus 1 raz. Według mnie ma bardzo dobry wigorładnie się prezentuje. Jakie są wasze opinie. Jak z krzewieniem zimotrwałośc.
    • Przez Hardy67
      Posiał ktoś w tym roku odmiane Hondia? Lub ma doświadczenia i chętnie by się podzielił na forum o tej odmianie , interesuje mnie wszystko .
    • Przez pasio
      Witam!!!!

Sieje ktoś z Was pszenice ostkę? Ostatnio widziałem pole uprawne z pszenica, która wygląda jak pszenżyto. Wie ktoś z Was jak taka odmiana się nazywa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.