Skocz do zawartości

Polecane posty

darek16    3

Interesuja mnie opinie na temat tej firmy Kumo Platen niby negocjują ceny, ale oni tez musza zarobic licze na opinie osob juz korzystających z ich uslug .

Jarecki88    183

A jakich opinii się spodziewasz jak oni wczoraj zaczęli działalność?

Wiadomość z agroFakt.pl

dachu127    78

jak kogoś stać żeby za 5 tys wykupić abonament roczny za dostęp do serwisu to czemu nie.....

melon10641    162

dla mnie to firma coś ale amber gold. Szukają naiwniaków, pięknie tłumaczą że można będzie tanio kupić kasę pozbierają i tyle będzie zysku oczywiście dla nich a nie koniecznie dla rolników bo wpisowe pozbierają. Ale czy gwarantują Ci, że zawsze będziesz taniej kupować niż na lokalnym rynku? 

Poza tym oglądałem filmiki na yt tego pana, który tłumaczy, że będzie " automatyczny doradca" (tak to zrozumiałem, że komputer będzie analizował zagrożenia i wysyłał komunikaty)  pytanie jak ten algorytm będzie stwierdzał indywidualne warunki na naszym polu albo nagłą presję chorób. 

Reasumując: piękna ściema :) 

Inna sprawa, że mają zablokowane komentarze na YT a to już źle świadczy o firmie ;) 

read    4

no jak to nikt się nie skusi na saletrę po 720 netto?

foxix    0

Kumo Planet = Grzegorz Pająk, a ten to Agro Perfekt. 

Pamiętam ich reklamy, i wożenie rolników na "warsztaty" do barcelony, meksyku, kuby i gdzie to oni jeszcze nie byli. 

Ciekawe, facet który zarobił pewnie sporo złotówek na rolnikach i swoich cudownych technologiach stoi teraz przed rolnikami i mówi jak Wam pomogę, nikt już na Was nie będzie zarabiał - Tylko mi za to zapłacić potrzeba. 

Jak dla mnie to właśnie kolejny koleś który będzie żerował na niewiedzy wielu rolników, radzę BARDZO DOKŁADNIE przeczytać regulamin. 

Jaki jest czas wypowiedzenia umowy. 

Jakie są gwarancje zakupowe. 

Saletra saletrą. Jaka? Nasza krajowa? Czy niewiadomego pochodzenia?

Czy będą negocjować każdy produkt czy tylko te które sami wybiorą i uznają za słuszne. 

melon10641    162

ale to za duże ryzyko w takie coś się bawić.. Nikt z głową na karku w to nie wejdzie. Jedyny sposób na zaoszczędzenie na cenie środków to kupowanie razem w kilku a nie takie coś..

foxix    0

ale to za duże ryzyko w takie coś się bawić.. Nikt z głową na karku w to nie wejdzie. Jedyny sposób na zaoszczędzenie na cenie środków to kupowanie razem w kilku a nie takie coś..

U mnie w okolicy ciężko 5 znaleźć żeby grupę małą założyć, czy pokombinować właśnie coś, ehhh, ciężka mentalność...

dla mnie to firma coś ale amber gold. Szukają naiwniaków, pięknie tłumaczą że można będzie tanio kupić kasę pozbierają i tyle będzie zysku oczywiście dla nich a nie koniecznie dla rolników bo wpisowe pozbierają. Ale czy gwarantują Ci, że zawsze będziesz taniej kupować niż na lokalnym rynku? 

Poza tym oglądałem filmiki na yt tego pana, który tłumaczy, że będzie " automatyczny doradca" (tak to zrozumiałem, że komputer będzie analizował zagrożenia i wysyłał komunikaty)  pytanie jak ten algorytm będzie stwierdzał indywidualne warunki na naszym polu albo nagłą presję chorób. 

Reasumując: piękna ściema :)

Inna sprawa, że mają zablokowane komentarze na YT a to już źle świadczy o firmie ;)

Śledziłem ich na YT, zablokowali bo dużo tych komentarzy pojawiło się trudnych. 

Pytań o samochód za pół miliona, tecnophyt, wycieczki w piękne miejsca. 

No ale nic, pożyjemy zobaczymy, jak ktoś zrobi dobry biznes mam nadzieję że się podzieli informacją. Ale że to będzie jakiś nowy klient a nie tak jak już widizałem na fb u nich, że klienci agroperfektu którzy jeździli na wycieczki do meksyku teraz mówią że kupili w świetnej cenie. 

Mało wiarygodne. 

Udanych żniw Panowie i Panie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił