vegeta23

Sprezarka klimatyzacji Sanden

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vegeta23    1

Witam. Orientuje sie ktos moze ile nalezy wlac oleju do sprezarki klimatyzacji w Dominatorze 88 i jaki ma byc to olej? Mam sprezarke Sandena. Z gory dzieki za odpowiedz.

Wiadomość z agroFakt.pl

DTaras    365

a zmieniałeś skraplacz albo filtr albo jedno i drugie? Ilość sprawdzisz po modelu sprężarki przy czym jak instalacja ma powiększany obieg skraplaczem to w papierach od sprzętu. Najczęściej jednak zmieniana jest wtedy tabliczka i model sprężarki. Tam wogóle jest scroll czy tłoczkowa? Trochu się rozpędziłem.

vegeta23    1

Sprawa wyglada tak ze kupilem Dominatora z uszkodzona sprezarka York. Postanowilem kupic Sandena poniewaz z informacji ktore wyczytalem w necie Yorki sa wadliwe. Serwisant z Claasa tez to potwoerdzil. Sandeny duzo lepsze. Do tego te Sandeny tez wychodzily w dominatorach. Do tego kupilem jeszcze nowy osuszacz i termostat. Reszte narazie zostawilem ta sama. Co do samej sprezarki to Sanden jest tloczkowy.

Uziu92    2853

pisze ze 240cc czyli zapewne 240 ml

Sprzedam talerzówkę Słupsk Famarol 2x8 talerzy w stanie BDB. Więcej info na PW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez XaWi
      Witam kupiłem mercatora w tamtym sezonie i bez przyspieszacza jedynka jak i wsteczny nie ciągnął a pod obciążeniem tym  bardziej lecz po dodaniu przyspieszacza jedynka jechała lecz wsteczny pod górkę nie. Wymieniłem w tym roku oba pasy jezdne i dalej jest to samo przyspieszacz na zero i na wstecznym nie wyjadę pod mała górkę czy na jedynce jak pszyspieszacz jest na zero to przez granicę nie przejdę. Dodam że docisk jest na sprężynie. Proszę o poradę 
    • Przez mateusz1995
      Mógłby ktoś wrzucić fotke gazu ręcznego w claasie consulu. ma ktoś może do sprzedania albo jakieś namiary na sieczkarnie do claasa consula.Jakie oleje lejecie do niego.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.