Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam. Jak w temacie. Kupie paszowóz, wymiary wysokość max 2,4m, szerokość 2,25m. Najchętniej Sano 5m3. Może być uszkodzony. Pozdrawiam
    • Przez Pawlo547
      Witam spaliła mi się w poprzednie żniwa instalacja od silnika do kabiny Potrzebuje mechanika który był by w stanie zrobić mi ta instalacje jeżeli mielibyście jakieś nr do mechaników z góry dziękuję :)
    • Przez kamil1614
      Kupię kukurydzę w okolicach Łańcut, Przeworsk (woj. Podkarpackie) cena za tonę 450 brutto, oferuje również odbiór osobisty prosto z pola jak i z gospodarstwa. Proszę dzwonić pod numer 889111061.
    • Przez Blusik
      Witam
      Zakupie dokumenty lub ramę z dokumentami do traktora SAM.
      Jestem z Śląska 
      Kontakt PW
    • Przez Slimak1614
      Witam, zakładał ktoś przystawkę do kukurydzy na giganta??? Dużo modyfikacji, przeróbek???
      A w ogóle to jak przystawka będzie do giganta pasować? Szukałem dużo na "internetach" na ten temat ale informacji jest garstka tylko a planuje kosić ququ tym klockiem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.