Skocz do zawartości
Weronika20

Jałówka RW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Weronika20    3

Witam wszystkich oto mój dzisiejszy nowy nabytek Jałówka Rasa RW odmiana czerwono-biała , co sądzicie o tej rasie? jak wam sie podoba? Pozdrawiam wszystkich

post-151811-0-56793500-1496936808.jpg

post-151811-0-05941300-1496936826.jpg

Weronika20    3

Czerwono białe HF, a byczki tej rasy są jurne jak łysy z brazzersa 

Sam jesteś jak to cytujesz :jurny jak łysy z brazzersa. Każde jałówki są fajne i byczki a nie jakieś twoje wymysły....

Wiadomość z agroFakt.pl

tabasco    72

Koleżanka pyta o opinie, a potem ma pretensje, chyba ktoś tu czegoś nie łapie :)
A co do jałówki, to mleczna rasa, więc jak ktoś oddaje mleko to się nada, choć gorzej niż zwykły hf to jednak coś tam mleka da :)

szaman1    40

Sam jesteś jak to cytujesz :jurny jak łysy z brazzersa. Każde jałówki są fajne i byczki a nie jakieś twoje wymysły....

Jak chcesz to możesz sprawdzić sama ocenisz  :lol:. Nie powiedziałem że jest niefajna tylko czym się  rasa  charakteryzuje

rolnik200m    10

Witam Wszystkich

Ja osobiście miałem ofertę kupna byczka RW za 600zł ,ale nie kupiłem z powodu bo mam 5szt. do pojenia mi to wystarczy

Cielak którego nie kupiłem był hlany i widać bystry teraz żałuje że go nie kupiłem :(

Weronika20 nawet ładna jałóweczka wypuść ją na trawę a będzie aż się świeciała :)

Weronika20    3

Witam Wszystkich

Ja osobiście miałem ofertę kupna byczka RW za 600zł ,ale nie kupiłem z powodu bo mam 5szt. do pojenia mi to wystarczy

Cielak którego nie kupiłem był hlany i widać bystry teraz żałuje że go nie kupiłem :(

Weronika20 nawet ładna jałóweczka wypuść ją na trawę a będzie aż się świeciała :)

ona na łakę nie bendzie wyprowadzana trawe dostanie do chlewa

rolnik200m    10

No wiesz jak jest na trawie to też inaczej rośnie a jak będziesz kosić trawę jej no to nie będzie już tak rosła

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boooolek
      Mam do was pytanie interesuje mnie budowa obory wolnostanowiskowej 50szt dojnych krów.Interesuje mnie koszt budowy tego budynku od a do z. Jeśli macie jakies plany tego budynku to wklejcie to tutaj.W oborze nie będzie zgarnicza tylko będę usuwał turem obornik .
    • Przez zetor7745
      Zakladam temat o problemach z krowami (choroby itd)

Napisze tu od siebie na 4 przypadki ostatnie przezylo mi 2 cielaki ( w tym jedna krowa miala blizniaki) 2 krowy poronily w 8 miesiacy, jedna sie szczesliwie ocielila ale teraz cos sie z nia dzieje nie je ( napewno ketoza) a wczoraj ocielila sie jedna miala blizniaki jedno przezylo a drugie nie (napilo sie plynow w srodku) a dzisiaj zachodze o 6 do obory zaczac odpasac patrze a ona zdechla szok po prostu dostala przed snem wapna i byl weterynarz a rano kip ;/ musiala dostac porazeniapoporodowego jak z tym walczyc co jest zle pasza?? skladniki??
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zaczęcie hodowli krów mamek rasy hereford. Zastanawiam się czy utrzymam się początkowo z 10 mamek? Czy bardziej opłaca się opasać cielaki, czy sprzedawać odsadki, czy może odchowywać jałówki i sprzedawać do dalszej hodowli? Czekam na wasze propozycje.  
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się ile mleka dają krowy ras zachowawczych w ciągu laktacji? Chciałbym mieć w stadzie 5 krów aby otrzymać dopłatę. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.