Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rolnik2102

Lely optimo 280 opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lely
rolnik2102    13

Witam, zamierzam kupić kosiarkę dyskową Lely optimo 280 i chciałbym się zapoznać z opinią urzytkowników na jej temat, czy jest awaryjna, czy części do niej są drogie i czy ciągnik ma duże opciąrzenie,
Dzięki z góry za opinie :D

corrado    243

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jankier
      Co sądzicie o kosiarkach dyskowych Metal-Fachu, skoro ta firma się do tego nie przyznaje, iż je produkowała?
      Kto jest ich producentem?
      Czy są awaryjne?
      I czy są opłacalne...?
    • Przez pawel2296
      Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam nadzieję że dostanę odpowiedź na moje pytania dotyczące kosiarki rotacyjnej. Otóż mój pierwszy problem to napinacz od pasków- rozkręcę go prawie do końca a paki nic, naciągnięte. Co może być przyczyną tego? Nie chciałem tam za bardzo rozkręcać bo boję się że mogę potem nie złożyć tego wszystkiego. Drugi problem to tulejka ona jest z przodu, przychodzi tam jak jest rura głowicy, bodajże to jest tuleja sworznia zabieraka. Wypadła mi ona chciałem ją nabić ale tylko do połowy się wbije i dalej nie idzie a nie mogę tego tak idealnie wycentrować. Trzeci problem to obudowa, otóż jeżeli kosiarka jest w położeniu roboczym to podczas koszenia do przodu kosiarka dobrze chodzi, ale gdy cofam to wiadomo trochę trzeba podnieś na pompie to obudowa ociera mi o koło tylne ciągnika. Wymieniłem już te tuleje plastikowe ale nic nie dało. Co to może być? No i kosiarka ma spore drgania nie wiem czym to spowodowane. Bardzo proszę o odpowiedzi bo to dla mnie na prawdę ważne, bo zaraz się zaczną sianokosy a ja będę siedział przy kosiarce.
      Dziękuje wszystkim i pozdrawiam Paweł
    • Przez MateuszKrawczykowski
      Poszukuje katalogu do kosiarki czeskiej bo nie wiem czy wymieniać sprzęgło z piastą czy same sprzęgło.
      Pilnie potrzebuję ten katalog.
      Pozdrawiam
    • Przez dario1601
      koledzy jakie macie doswiadczenia i opinie o kosiarkach dyskowych samasz . chce kupic dwie nowe przednia 3m i tylna 3m kdf i kdtc  . prosze o opinie
    • Przez marunioo
      Witam Kolegów.
      Zastanawiam się nad kupnem kosiarki bijakowej inaczej zwanej mulczerem. Może któryś z was posiada coś takiego i może mi doradzić coś w tym temacie.
      Pozdrawiam.