Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klima
zyz1o    5

witam wyskakuje mi od czasu do czasu blad od klimatyzacji cos tam ze jest za male napiecie czy cos takiego i wyskakuje ten blad raz na dzien a czasami juz wkur... czy przyczna moze byc uszkodzony przekaznik od klimy ktory znajduje sie w skrzynce bezpiecznikow czy moze bezpiecznik ??? glowny wentylotor pod siedzeniem wymienilem na nowy bo mysialem ze to on jest winowajca a tu kicha jakies rady ??

podlach93    1

ile zapłaciłeś za wentylator? na początek podaj treść tego kodu błedu

taka naprawa metodą prób i błędów może być kosztowna

zyz1o    5

CLC 520715.05

System hvac usterka obwodu zespolu sterujacego silnika wentylatora. Ograniczenie ukladau dzialania

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1634

więc może rezystor dmuchawy sprawdź

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

ges2013    0

I jak kolego udało się zdiagnozować tą usterkę??? Mam ten sam problem w 6130r i nie wiem jak się za to zabrać...

zyz1o    5

jest to wina tego malego wentylatorka wywalasz siedzenie i te wszystkie plasticzki duperele i masz po prawej taki maly wentylatorek a na srodku duzy wymieniasz ten maly i jest git ja kupywalem w serwisie to chyba cos okolo 500 zl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez feliksio
      Witam, potrzebuję porady odnośnie wyboru obciążnika na przedni TUZ do ciągnika John Deere 6145R. Najcięższą maszyną jaką będzie dźwigał to agregat uprawowo siewny aktywny talerzowy ze skrzynią 750kg, waga zestawu to 2700kg z pełnym zasypem. Chciałbym żeby pracować na rozłożonym hydropaku tak by nie podnosiło przodu ciągnika. Na uwadze mam obciążnika żeliwny o wadze 1400 lub 1200kg. Myślę że 1400kg będzie 100% ok ale może wystarczył by 1200? Wtedy nie było by tak dużego nacisku na przednią oś, tym bardziej że przy pracy z pługiem (1600kg) wystarczył by 1200. Dylemat...
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.

• Przez Mateuszek12
      Witam pomoze ktos zakupilem john deere 6910S i niewiem jak sie zalancza przedni naped i blokady Z gury dzieki. I wyswieta sie jeszcze jakis blat i niewiem od czego

• Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę
    • Przez JOHNDEERE5080M
      co trzeba wymienić i czy znacie firmy zajmujące się takimi podkręceniami, czy wpływa to na żywotność.
      jaki może być z tym związany koszt.