Skocz do zawartości
Brytan

Renowacja T-25A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25A
Brytan    1

Witam, robię renowację Władimirca. Jest już pomalowany itp. Jednak to nie koniec, potrzebuję do kupienia tapicerki do niego lub takiego materiału jak ma oryginalny. Zatem : Czy jeśli chcę założyć nową tapicerkę to trzeba ściągać kabinę. 

Jeżeli kupię materiał to muszę do niego jakieś kleje czy coś w tym rodzaju. No chciałbym pomocy od kogoś kto już to robił :)  Gdzie kupić co i jak.... 

A po drugie potrzębuje jeszcze naklejki Władimirca.... Tylko nie jakieś Polskiej podróby (Leda) tylko oryginał :)

Z góry baaardzo panom dziękuje! 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez tommot003
      Diś byłem u znajomego i we władku miał chyba z 6 albo 7 wskaźników. Jen władek jest z 95r. Mój jest z 85. i jest tylko 4 wskażniki i jedną dziure.

Stąd moje pytania
      -po co ta dziura w starszych modelach?
      -co pokazują te wskaźniki w tych nowszych władkach?
      -mój ciśnienoomież zalewa olejem, da się z tym coś zrobić? :lol:
    • Przez Pawel0418
      Witam, sprawa wygląda następująco potrzebuje porad co do dobrania siłownika do t25a do wspomagania proszę o jakieś linki do kupna siłownik mam taki na oku niby od mtz i bizona do wspomagania cena 130zł i właśnie potrzebuje pomocy z tymi siłownikami
      Mam obecnie siłownik ale jest on źle dobrany, jest za długi i jak robię pół obrotu kier. to koła są skręcona na maxa 

• Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez nabacc001
      Witam szanownych forumowiczów!
      Chciałbym zapytać czy nie spotkał się ktoś ze schematem lub rysunkiem technicznym pomostu do nowszej wersji T25 (gdzie tylne błotniki i podłoga tworzą jedną całość)? Zależy mi głównie na wymiarach, rozstawach otworów, gdyż ogólny kształt znam i mam katalog części zamiennych gdzie jest ten pomost narysowany, lecz bez wymiarów. Potrzebuję takiego schematu bo chciałbym dorobić kabinę do mojego Ruska, ale ten jest w starym typie i nie ma za bardzo jak ją zamontować.
      Za odpowiedzi z góry dziękuję