Skocz do zawartości
Razzor

mtz 82 gasnie

Polecane posty

Razzor    1

witam mam taki problem na pojazdach pod górę traktor gasnie na równym chodzi normalnie ma moc ( pompa główna po regeneracji, zasilająca nowa,filtry i przewody łącznie ze zbiornikami wyczyszczone) co może być tego przyczyną

LTZ55a    55

Długo pod górę musisz jechać, żeby zgasł? Czy nawet jak stoi przechylony to gaśnie? Gaśnie nagle czy najpierw przerywa/zapowietrza się?

Trochę nie rozumiem. Pewnie masz jakąś śrubkę czy coś co ci wpada w dołek zaworka w zbiorniku i odcina paliwo.

Sprzedam: 

- Katalog części MTZ 50/52.

- Części silnika MTZ 552.

Razzor    1

podjeżdżam pod górę i po chwili słabnie i gasnie kiedy cofne na luzie na równe odpala bez problemu. tylko jak przód jest w górze na boki jak stoi pochylony nie gasnie

Wiadomość z agroFakt.pl

himen    8

A może ktoryś przewod od zbiornika lub pomiedzy zbiornikami przypchany, trzeba by przedmuchnąć . Ale skoro czyściłeś , może łapie gdzieś lewe powietrze , trzeba by jeszcze raz to przejrzeć.

Paweł

Tomek55    18

miałem podobny problem w wywalilem ten niby odstojnik paliwa I zastapilem go starym filtrem z bizona chodzi bez problemów i sprawuje sie lepiej, na początek ominąć go i puść wężyk bezpośrednio i bedziesz wiedział na 100%

daronie    2

mi jak traci siłę to zawsze jest jakiś paproch w oczku co dochodzi przewód do odstojnika ze zbiornika. widać jest jak się podciśnienie wtedy wytwarzA bo przewód przy pompie robi się zpłaszczony, takie ma ssa ie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alchemik
      Nie mam pod ręką ciągnika, tylko to wyjazdowa " akcja".
      Kiedyś próbowałem ruszyć położenie tylnych kół w Jumzie, ale bez "dużej przemocy" i zakończyło się to niepowodzeniem.
      Teraz pytania:
      -czy materiał tylnej piasty ( część zewnętrzna i dwie stożkowe połówki) są z materiału wytrzymującego silne uderzenia młotkiem (1.5kg) na kowadełku? Czy raczej szybko pęknie? ( To bardziej żeliwo, staliwo czy stal?)
      - używał ktoś innego ściągacza, klinów, czy czegoś podobnego oprócz/zamiast śrub oryginalnie danych do wkręcenia i rozdzielenia części piasty?
      -Pewnie w ruch pójdzie i palnik, ale ma ktoś dobry sprawdzony patent na ruszenie tego?

• Przez ursusek94
      witam, podpiąłem do mtz pług 4x35 w celu sprawdzenia czy podnośnik trzyma, podniosłem i tak z pół godziny trzymał i zaczął powoli opadać, ale tym sie nie martwię, po jakimś czasie zauważyłem olej pod siłownikiem, co znaczy że cieknie pewnie na uszczelniaczu, co znaczy że musze wymieniać uszczelniacz? no i jeszcze olej cieknie dużo mocniej z pompy hydraulicznejz lewej strony, co sie dzieje, czy to jest normalne w mtz? jakiego oleju używacie do hydrauliki w swoich MTZ? zakładam nowy temat o hydraulice bo nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. proszę o szubką pomoc, bo zaraz w pole trzeba ruszać.
    • Przez Kris94
      Witam,
      Czy posiada ktoś albo miał styczność z którymś z mniejszych Belarusów wymienionych w tytule ? Wszystkie informacje, opinie itp. opisywane jest o dużych 820, 920, 952, 1025 a nigdzie nie ma nic o tych mniejszych. Modele 320, 422 wydają się fajną opcją do pracy przy lżejszych pracach czy sadwonictwie, warzywnictwie, szczególnie jakby ceny części, koszty utrzymania były tak samo małe ja w porównaniu do większych modeli. Sama cena też wygląda całkiem nieźle w porównaniu do innych marek a i tak nigdzie tych ciągników nie widać. Wiecie może dlaczego nie są tak popularne jak większe modele, są bardzo awaryjne czy coś innego ?
    • Przez ziomekq
      Witam jako,że mój stary rozdzielacz juz mocno przecieka, hałasuje, i puszcza mam zamiar zmienić go na taki:http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-40l-3-z-sekcja-plywajaca-i4076419476.html teraz takie pytanie: czy będzie pasował?,jak nie to jaki inny z sekcja plywajaca. W hydrauliczne nic nie zmieniane, Wywalony tylko ten regulator z pod siedzenia. Pozdrawiam
    • Przez TadzikC360
      Witam czy jest jakieś pokrętło do regulacji wysokości podnoszenia tylnich ramion w MTZ 82. z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.