Skocz do zawartości
Molq

Czesci okolice łodzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Molq    1

Witam

Szukam gościa co posiada części nowe oraz z demontażu maszyn claas sieczkarni pamiętam ze to było gdzieś nad łodzią i na mało zaludnionym miejscu.Byłem tam w tamtym roku ale nie pamiętam gdzie by znaleźć jego numer telefonu.Potrzebuje szybę przednią do Class-a Jaguar-a

Wiadomość z agroFakt.pl

bodzio1108    166

przeca w orchowie to więcej zapłaci za używke niż za nową gdzie indziej

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawloxhxx
      Witam! Chciałbym was się poradzić jaką ładowarkę wybrać do obsługi 50 sztuk opasów na głębokiej sciółce , jej zadaniem było by przywóz i rozdawanie kiszonki z kukurydzy, usuwanie obornika i inne drobne roboty, kwota jaką chciałbym przeznaczyc to max 50 tysi , szerokośc maszyny 120-140cm i udzwig około tony. Myślę o czymś przegubowym używanym thaler weidemann itp jest tez opcja nowej chinskiej everun er08 ma ją ktos ? co możecie o niej powiedzieć czy warto to wogóle brać pod uwage? Czy najzwyczajniej w świecie kupić bobcata który w obejściu radzi sobie swietnie? Mile widziana każda rada😉
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.
    • Przez eljote
      Witam Panowie przymierzam się do zakupu ładowarki teleskopowej upatrzyłem już sobie kilka modeli ale spodobały mi się takie jak JCB 530-70 lub Manitou 731 chodzi żeby podniosła te 3 tony i miała wysuw na 7 metrów. Ale żeby też była zwinna w małych zakamarkach. Może ktoś z grupowiczów ma taką na sprzedaż lub może zna kogoś kto by chciał sprzedać.
    • Przez fendziorr
      Witam mam zamiar zakupić ładowarkę teleskopową. Zależy mi głównie na bezawaryjności maszyny. ładowarka będzie wykorzystywana w gospodarstwie bez hodowli do ładowania zboża, pomiotu kurzego, odśnieżania gospodarstwa, układania big bagów itp. Powinna mieć ok 3t udźwigu i od 6 do 7m wysięgu.
    • Przez saymon87
      Witam wszystkich.
      Mam zapytanie odnośnie lekkiej przeróbki hydrauliki w ładowarce teleskopowej Manitou MLT 626, a mianowicie troszkę zmienić sposób sterowania. Chciałbym przerobić funkcję zamykania\otwierania łyżko-krokodyla sterowanie elektrozaworem ponieważ sterowanie oddzielną dźwignią jest strasznie niewygodne, lepiej by było gdyby sterować tym jakimś przyciskiem. Tylko mam problem w jaki sposób podpiąć się do rozdzielacza nowym elektrozaworem lub zmienić sekcję i co za tym idzie w jaki sposób zasilić elektrozawór olejem. Gdyby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.