Skocz do zawartości

Polecane posty

Robert695    0

Witam wszystkich.

Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).

otóż mam następujący problem.

Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).

mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?

próbował ktoś?

są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??

wojtal24    269

rozwalaja mnie tacy goście na kombajn stać a na części już nie

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    2335

regeneruj, może taniej wyjdzie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

asharot    210

Jeśli sprężarka nie jest zatarta można ją zregenerować za ok.300zł ewentualnie za podobną kasę kupić używaną od sam. osobowego.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

MariuszE38    19

Nic innego Ci nie zastąpi klimy. Odżałuj, dozbieraj na nową i jazda, tylko weź kumatego serwisanta, który Ci to wszystko ładnie ustawi, bo jak nie to niedługo posłuży nowa. Jak się dobrze domyślam siedzi tam York?

Jacek23    2

Oferowałem ci sprężarkę za 250 a ty nadal szukasz. Klimatyzacji za darmo nie naprawisz. Może pogoda nie dopisze w żniwa i klima nie będzie potrzebna. Samochodowa sprężarka może być zbyt niewydajna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez norek007
      Witam, potrzebuje dokładny  opis kalibracji   EHR  w Claasie Arion 640 Cebis.
       Chciałbym zapytać o te czy małe pokrętła(potencjometry) na panelu  EHR.
      Najważniejsze w jaki położeniu ustawić pokrętło od czułości podnoszenia  EHR.
      Czynności do kalibracji które powinno się wykonać o których wiem to:
      1. Główne pokrętło od wysokości opuszczania ustawić na 60-70%.
      2. Założyć ciężar na ramiona tylne około 200kg.
      3. 6 raz wcisnąć klawisz od amortyzacji tylnego podnośnika( w tym momencie zacznie się kalibracja)
      4. Po kalibracji wyłączyć zapłon  na około 10s.
      Teraz moje pytania do was:
      Czy te czynności które wypisałem  wyżej są prawidłowe i jak ustawić ten potencjometr od czułości pracy ehr (na panelu), czy w ogolę ma znaczenie ustawienie tego potencjometru.
      Pozdawiam!

• Przez szwagier84
      Sprzedam: https://www.olx.pl/oferta/claas-jaguar-685sl-CID757-IDvzWXY.html
    • Przez Kandzik
      Witam, mam problem a mianowicie nie wiem czy listwy w podajniku pochyłym mogą trzeć o blachę dolnią podajnika 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.