Skocz do zawartości

Polecane posty

Robert695    0

Witam wszystkich.

Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).

otóż mam następujący problem.

Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).

mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?

próbował ktoś?

są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??

wojtal24    206

rozwalaja mnie tacy goście na kombajn stać a na części już nie

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1634

regeneruj, może taniej wyjdzie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

asharot    187

Jeśli sprężarka nie jest zatarta można ją zregenerować za ok.300zł ewentualnie za podobną kasę kupić używaną od sam. osobowego.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

MariuszE38    19

Nic innego Ci nie zastąpi klimy. Odżałuj, dozbieraj na nową i jazda, tylko weź kumatego serwisanta, który Ci to wszystko ładnie ustawi, bo jak nie to niedługo posłuży nowa. Jak się dobrze domyślam siedzi tam York?

Jacek23    2

Oferowałem ci sprężarkę za 250 a ty nadal szukasz. Klimatyzacji za darmo nie naprawisz. Może pogoda nie dopisze w żniwa i klima nie będzie potrzebna. Samochodowa sprężarka może być zbyt niewydajna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ppiotr
      Witam, mam problem z klimą w moim mf, musze uzupełnic freon tylko nie wiem jaki tam jest, ciągnik jest z 92 roku wiec powinien byc R12, ciągnik z Francji mysle ze przez tyle czasu to chyba musieli wymieniac ale na jaki? bo u nas mają tylko R134
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez dawmal1222
      Witam, czy ma ktoś może katalog części do prasy claas Rollant 42 i wie jak ją poprawnie ustawić? w sensie naciąg napinaczy zbicia beli itp.
    • Przez richtik
      Witam, posiadam dwie sieczkarnie claas jaguar 820 przystawka ru450 i 850 z kemper 4500. Planuję  wymienić ru na kempera 4500 a do jaguara 850 kupić kempera 360 ponieważ jazda w 6ciu rzędach z prędkością 7-8km/h jest strasznie męcząca. Moje pytanie brzmi czy to dobry pomysł? 820tka zostanie najwyżej 2 sezony później kupię jakąś 870-890...
    • Przez krzysiek130287
      Mam problem z mercatorem. Posiadam w nim silnik perkins 6.354 sprawa dotyczy takiego tyrkotania na pelnych obrotach czy ktos mial taki problem. Do tej pory regenerowalem pompe wtryski ,kupilem droga pompe, skasowalem loz na przekladni katowej. I nic to nie dalo. Mam w planie wyslac jeszcze pompe i wtryski so hoffmana do rzeszowa co  sadzicie o tym serwisie. A morze  ma ktos pomysl co to morze byc. Prosze o pomoc