Skocz do zawartości

Polecane posty

Robert695    0

Witam wszystkich.

Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).

otóż mam następujący problem.

Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).

mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?

próbował ktoś?

są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??

wojtal24    243

rozwalaja mnie tacy goście na kombajn stać a na części już nie

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1967

regeneruj, może taniej wyjdzie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

asharot    203

Jeśli sprężarka nie jest zatarta można ją zregenerować za ok.300zł ewentualnie za podobną kasę kupić używaną od sam. osobowego.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Robert695    0

Niestety oszukałem się cześci przez zime i korbowodu nigdzie nie mogę dostac..

MariuszE38    19

Nic innego Ci nie zastąpi klimy. Odżałuj, dozbieraj na nową i jazda, tylko weź kumatego serwisanta, który Ci to wszystko ładnie ustawi, bo jak nie to niedługo posłuży nowa. Jak się dobrze domyślam siedzi tam York?

Jacek23    2

Oferowałem ci sprężarkę za 250 a ty nadal szukasz. Klimatyzacji za darmo nie naprawisz. Może pogoda nie dopisze w żniwa i klima nie będzie potrzebna. Samochodowa sprężarka może być zbyt niewydajna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NewVario
      WItam, po zakończeniu żniw rzepakowych, zdjąłem przystawkę i postanowiłem kosić pszenicę. W moim dominatorze stwierdziłem kilka awarii, a mianowicie:
      - nie docina mi kosa na bagnecie trójzębnym. Da się to jakoś wyregulować ? 
      - na włączonej młocarni zwiększam wiatr na 100 (max na skali) , a tu mi się pogarsza jakbym nie miał go wogole i leci kurz i duzo plew.

Da się coś z tym zrobić ?
    • Przez Tobiasz912
      Witam, od jakiegos czasu jestem posiadaczem Claasa Ares 567ATZ z 2006r. Ostatnio zaczely pojawiac sie  2 bledy - 324 i 325. Skutkuje to tym ze nie mogę przechodzic miedzy zakresami ABCD. Bledy wyskakuja co jakis czas z reguly razem. Mruga tez kontrolka akumulatora z piorunem bez sygnalu dzwiekowego. Alternator sprawdzalem i jest sprawny. Ktos wie co oznaczaja te bledy i co w ogole jest grane ? Z gory dziekuje za pomoc. 
    • Przez vrn
      Witam
      Padło mi łożysko na wałku sprzęgłowym w skrzyni i muszę zdjąć całe sprzęgło. Problemem jest tarcza hamulcowa, bo o nią nie mogę zsunąć sprzęgła z wałka. Na dole dołączam jak to wygląda w książce. Może ktoś z Was wyjmował to całe sprzęgło i ma jakieś rady? 

• Przez jonybrawo8
      Witam potrzebuje pomocy musze w dominatorze 98 wyminic opony na przedniej osi i pyt brzmi jaki inny rozmiar moge zastosować bądź jakie macie zamontowane u siebie. Moja 98 wyszla z fabryki na 23.1 r30 (620/75 r30)
      Dodam ze felgi zostają te same chodzi tylko o sama gumę 
      Dodam ze felgi zostają te same chodzi tylko o sama gumę 
    • Przez imtgumniska
      Witam!
      Panowie dziś ojciec zalał wodą silnik w claasie europie mamy tam silnik perkinsa, normalnie leje wodę do chłodnicy aż tu nagle woda zaczęła przelewać się bagnetem od oleju... Co to może być? Woda przelewa się w dość szybkim tempie a silnik przed zimą był w 100% sprawny, Woda niby też spuszczona. Czy mogło gdzieś wywalić korek w głowicy który jest ukryty pod pokrywą rozrządu czy w ogóle takowy korek istnieje w tym silniku? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.