Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mens    4

planuje postawic przechowalnie 20/20 z białej cegły + styropian i nie wiem co lepsze ytong czy solbet :) na dach płyta warstwowa :) 

ile może majster cenić z tynkami i posackami :) w 2006 za 40/15 zapłaciłem 45 ze wszystkim 

Wiadomość z agroFakt.pl

Też słyszałem podobne opinie, różnica cenowa miedzy nimi nie jest duża, więc tutaj polecałbym Solbet i powinieneś być zadowolony, ewentualnie skonsultuj to z fachowcem z którego usług byłeś zadowolony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luk110
      Witajcie spotkał się już ktoś z taką przeróbka żeby wywalić te belki co idą od dolu do góry, wzamian tego wstawić kratownice, aktualnie przerabiam stodole na magazyn ziarna i jakby te belki znikły byłby lepszy ruch.

• Przez rusto
      Planuję wnajbliższym czasien położyć gładź na ścianach tynkowych i suficie. Z tego co mi wiadomo, to są chyba dwa rodzaje gładzi: twarad i miękka. Która będzie lesza do zastosowania w budynku gospodarczym? Zależy mi na tym aby w miarę łatwo się ją kładło i nie odpadała. Na niektórych ścianach wcześniej była lamperia z farby olejnej.
    • Przez Filipson
      Witam. Mam zamiar przerobić garaż na oborę dla opasów i potrzebuję Państwa pomocy jak byłoby najkorzystniej wykorzystać posiadane pomieszczenia. Na chwilę obecną posiadam 17 sztuk byków oraz 4 sztuki jałówek - wszystkie mają około 10-11 miesięcy. W najbliższym czasie zamierzam dokupić około 10 sztuk młodych cielaków (miesięcznych). Dobrze byłoby gdyby udało się wplanować 2,5-3 metrowy korytarz. 
      Załączyłem szkic garażu wraz z jego wymiarami wewnętrznymi.  Na kolor ciemnoczerwony zaznaczyłem drzwi które mają niecałe 4 metry szerokości. Wysokość garażu to 3 metry. Ściana wewnątrz budynku może być zburzona gdy będzie to konieczne. 

• Przez ferdek3085
      Witam, macie jakies zdjęcia wiat, budynków dla bydła z zewnętrznym stołem paszowym? chciałbym trochę podpatrzec jak to można zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich.Przymieżam się do utwardzenia ternu koło obory. Rok temu utwardziłem 300m2 płytami jumbo troche mnie to kosztowało i dlatego w tym chciałbym spróbować albo trylinkę albo podkłady kolejowe. Tak więc jeśli ktoś może niech doradzi czy to dobry pomysł?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.