Skocz do zawartości
Mateusz_320

Massey ferguson 255

Polecane posty

Mateusz_320    0

Witam mam wyciek ze strony skrzyni przedostaje mi się olej przez walki sprzęgła a nje dawno były uszczelnianie i boje się ze sprzęgło zacznie ślizgac co może być przyczyną? Dzięki wielkie za odpowiedz ;)

szymon09875    111
Napisano (edytowany)

Nie wiem jak to jest w mf ale może wytarty wałek i uszczelniacz nie przylega ?

Edytowano przez szymon09875

volvo1150    8

taki uszczelniacz kup droższy bo te najtajsze to takie są daj 30 zł szt i będzie chodzić

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    185
Napisano (edytowany)

Gadanie. Jak się nie znasz to poszukaj jakiegos dobrego mechanika a nie wymieniacza. Ogarnięta osoba pomierzy, oceni i naprawi. Przynajmniej większa szansa na powodzenie. My Polacy mamy taki problem że chcemy być od weterynarza po księdza, na wszystkim się znamy.

Edytowano przez akmaly

Mateusz_320    0

Jeden mechanik mówi ze cos na hama składali i poszło a drugi co to składał ze wałki moga byc wytarte 

akmaly    185

Skoro wałki były wytarte to trzeba było pomierzyć i ew. wymienić:)

Mateusz_320    0

Ale dziś mierzył mi mechanik ciśnienie oleju i mam nie cale 2 atmosfery i teraz pytanie bawić się w kapitalke i wymianę tych uszczelniaczy lub wałków wgl jaki koszt tego? Czy sprzedawać?

MF675ursus    75

Myślisz że kupujący nie zauważy wycieku i nie zmierzy ciśnienia? Szukasz jelenia czy sprzedasz ciągnik za pół ceny, bo nikt więcej nie da?

MF675ursus    75

Remontu 3P? Koszt powinien się zamknąć w kwocie rejestracji i dopłaty do ciągnika o który pytałeś w innym temacie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Zauważyłem, że w moim 4514 z wałka WOM'u zaczął wydostawać się olej z tylniego mostu.
      Co może być tego przyczyną, czy wystarczy że założę nowe uszczelniacze?
    • Przez Gacuseks
      Witam
      Mam oto taki problem. Mianowicie wycieka mi olej z układu wspomagania w ursusie 1012. Wyciek jest widoczny na zbiorniku oleju wspomagania, wylatuje w miejscu wejścia zaworu bezpieczeństwa w zbiornik, Pewnie są momenty, że nawet tryska pod ciśnieniem bo dookoła wszystko się klei. Sam zawór bezpieczeństwa rusza się troszkę góra dół w zbiorniku. Może tu upatrywać usterki, czy ten zawór jest wkręcony ?
      Pozdrawiam Michał
    • Przez arni251
      Witam czy w c360 po wyjęcie miarki oleju(bagneta) powinien lekko wydobywać sie olej silnikowy naa zapalonym silniku. Po otwarciu wlewu oleju wszystko jest ok nic nie pluje a z miarki lekko pluje. Dodam że silnik cyka jak nowy, jest silny i prężny, z przyczepą zboż pod góre na piaskuwce na 5 idzie tylko śmiech, ciśnienie też ma w normie. Prosze o odp.
    • Przez DominikG
      Witam mam pytanie , więc tak Jaka może być przyczyna wyrzucania oleju hydraulicznego przez odpowietrznik zbiornika na olej hydrauliczny. Nadmieniam , że wylączona jest pompa hydrauliczna (podnośnika) i pruje tylko pompa od wspomagania kierownicy .
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem. Jakimś cudem przetarł sie któryś z przewodów w ramieniu i nie mam pojęcia jak je wyciągnąć. Szukam jakiegoś schematu, czy porady, foto, cokolwiek co może pomóc.