Skocz do zawartości
Mateusz_320

Massey ferguson 255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz_320    0

Witam mam wyciek ze strony skrzyni przedostaje mi się olej przez walki sprzęgła a nje dawno były uszczelnianie i boje się ze sprzęgło zacznie ślizgac co może być przyczyną? Dzięki wielkie za odpowiedz ;)

szymon09875    166
(edytowany)

Nie wiem jak to jest w mf ale może wytarty wałek i uszczelniacz nie przylega ?

Edytowano przez szymon09875

volvo1150    8

taki uszczelniacz kup droższy bo te najtajsze to takie są daj 30 zł szt i będzie chodzić

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    219
(edytowany)

Gadanie. Jak się nie znasz to poszukaj jakiegos dobrego mechanika a nie wymieniacza. Ogarnięta osoba pomierzy, oceni i naprawi. Przynajmniej większa szansa na powodzenie. My Polacy mamy taki problem że chcemy być od weterynarza po księdza, na wszystkim się znamy.

Edytowano przez akmaly

Mateusz_320    0

Jeden mechanik mówi ze cos na hama składali i poszło a drugi co to składał ze wałki moga byc wytarte 

akmaly    219

Skoro wałki były wytarte to trzeba było pomierzyć i ew. wymienić:)

Mateusz_320    0

Ale dziś mierzył mi mechanik ciśnienie oleju i mam nie cale 2 atmosfery i teraz pytanie bawić się w kapitalke i wymianę tych uszczelniaczy lub wałków wgl jaki koszt tego? Czy sprzedawać?

MF675ursus    164

Myślisz że kupujący nie zauważy wycieku i nie zmierzy ciśnienia? Szukasz jelenia czy sprzedasz ciągnik za pół ceny, bo nikt więcej nie da?

MF675ursus    164

Remontu 3P? Koszt powinien się zamknąć w kwocie rejestracji i dopłaty do ciągnika o który pytałeś w innym temacie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kadman
      tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

• Przez dany1234
      Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś napisać jak zlikwidować wyciek w przednim napędzie cieknie od strony wału napędowego mf 3060 z góry dziękóje
    • Przez crystal169
      Witam, mam taki problem od jakiegoś czasu, a chodzi o wyciekający olej podczas jazdy z większą prędkością przez pewien czas lub podczas jazdy w polu z jakimiś maszynami, najlepiej widoć to po zatrzymaniu przez następne jakieś 15 min, olej wycieka przez śrubę odpowietrzającą, niezależnie czy jest włączony przedni napęd czy nie.
      Ciągnik miał robiony na wiosnę remont skrzyni lecz wyciek był też przed remontem , wtedy przypuszczalną przyczyną była uszkodzona skrzynia. Niestety po remoncie dalej ten problem jest. Sprawdzany był poziom oleju w skrzyni bo jednak te węże się łączą z tą ośką. Niestey również przy poziomie naprawdę minimalnym wyciek oleju był. Dodam , że olej z tej ośki był spuszczony za pierwszym razem kiedy wyciek był. Ale potem sam się napełnił spowrotem po nie za długiej jeździe. Niestety nie wiem już co i jak można z tym zrobić. Ciągnik to Crystal 169 ale jest to identyczne rozwiazanie co w ursusach , na przykład 1634.
      Proszę o pomoc. Jest to uciążliwe ponieważ po zatrzymaniu tego oleju jeszcze trochę ucieka.

• Przez celeron59
      witam mam problem w wyciekiem oleju co moze byc przyczyna i jak zabrac sie do ewentualnej naprawy

• Przez Patrykxd
      Witam niedawno naprawiałem przedni most w moim Deutz, były wymienione tulejki, uszczelniacze, łożyska zwrotnicy, sworznie i po ok. 80 mth zaczął cieknąć uszczelniacz zwolnicy ten duży zewnętrzny i praktycznie cały olej wyleciał i mam do was pytanie co może być przyczyną?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.