Skocz do zawartości
DarekGaudyn

RSM na pszenice jarą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pszenice
DarekGaudyn    9

koledzy podzielcie sie wiadomościami i doświadczeniami z RSMem. chciał bym go pierwszy raz dać na pszenice jarą ładnie juz po wschodziła siana na ok 290 kg. chciał bym sie dowiedzieć kiedy by juz mozna dać rsm w jakiej dawce i jaka musi być pogoda? podkreśle ze do dyspozycji mam tylko 30% roztwór

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489

Jeden i drugi ma rację , albo  rosliny całkowicie  suche  , albo  w czasie drobnego   deszczu , a  albo  przed  deszczem  .

Aby nie  po 

;)

DarekGaudyn    9

a jaką dawke byście polecali? stanowisko po warzywach? dać jednorazową dawke czy teraz mniejszą a poprawić na strzelanie w źdźbło?

Famer21    6

A jeśli nie mam odpowiednich dysz w opryskiwaczu, to czy moge dac w innej dawce rsm? chodzi mi o to zeby moje dysze dobrze opryskaly liscie.

DarekGaudyn    9

nie chodzi w rsm o to zeby opryskać liscie tylko o to zeby RSM spłyną z nich w jak najszybszym czasie w innym wypadku moze po przypalać a rsm działa w korzeniu nie jest to dokarmianie dolistne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez pasio
      Witam!!!

Jakie stosujecie nawożenie przedsiewne w uprawie pszenicy i pszenżyta?
    • Przez farmtrac675dt
      Witam 
       Czy ktoś z was stosował lub wie coś więcej o preparacie NHCa DELTA który pomógł w pobiciu rekordu świata 16,5t  w 2015r

• Przez DanielKocima
      witam, szukam odmian pszenicy jarej na słabe stanowiska glebowe, mam zamiar ją siac po 10 letniej łące (chyba że to zły pomysł) chętnie też przyjne wskazówki na temat nawożenia i ochrony
    • Przez funkmaster1993
      Witam! Chciałbym zapytać się was co sądzicie o odmianach zbóż które można wysiewać zarówno późną jesienią, gdy jest za późno na normalne oziminy, i na wiosnę. Jak plonują te przewódkowe odmiany i czy ktoś z was sieje takie odmiany.