Skocz do zawartości
Lukas85

Co to za czujnik?

Polecane posty

Lukas85    15

Przymierzając sie do wymiany filtra paliwa po dokłądnym obejrzeniu jego okolic zauwazyłem cos dziwnego. Nad śrubka jak podejrzewam do odpowietrzania jest zaspawany króciec przewodu. Nie mam pojecia do tego to jest ale tuz obok w kolektor ssący jest wkrecony chyba jakis czujnik lub cos podobnego ze złaczem konektorowym (na szeroka wsuwkę). Przewód jest zdjety, zaizolowany a koncówka również zaspawana. Moze ktos wie co to za czujnik i gdzie był podłączony zaspawany przewód?

fbbc54aeba39049fmed.jpg

a74e9752ddfd85bdmed.jpg

c5a4a3e4ac666f68med.jpg

Jeszcze jedna sprawa pod maska z pompki hamulcowej wychodzi przewód na ktorym mam zamontowaną rączkę zamykającą. ktoś może wie do czego ona służy?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    15

Może i tak tak jak pisałem jest wkręcona w kolektor dolotowy, obok złacza jak widać jest kawałek rurki na ktory pewnie powinien byc nalozowt jakis waż ale czyzby ten ze złacza z filtra paliwa?

wykorzystujac podpowiedź Mariusza znalazłem podobny post:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2150461.html

chyba to rzeczywiscie była swieca płomieniowa. Czy to mozliwe że świeca przepuszczała paliwo i dlatego zaspawano przewód doprowadzajacy paliwo?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Lukas85    15

Czyli wszystko pasuje dziekuje za pomoc 

heniek    2

Na kolektorze ssącym to będzie świeca płomieniowa, szeroki konektor bo grubszy kabel do grzania i zaspawany przewód paliwowy a to drugie to nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez solek01
      Witam
      Chciałem wymienić olej w skrzyni w ciągniku David Brown 880 i nie wiem jakim zalać. Czy np. Agrol U będzie dobry?
      Dodam że do  silnika leję Turdusa SHDPE.
    • Przez kolokamil
      witam
      w case 4240 po nagrzaniu traktora wałek jest słaby to znaczy jak prasuje prasą zwijającą to gdy jest pełna komora to wałek zatrzymuje się co to może być? filtr hydrauliki jest nowy. cała hydraulika działa normalnie ramiona podnoszą ciężkie maszyny nawet jak jest nagrzany traktor
    • Przez jaco512
      Pochodzę z woj. mazowieckiego i niedawno kupiłem w/w Case'a. Interesują mnie wszelkie informacje o nim: czy ktoś takiego posiada, ile spala, z jakim sprzętem pracuje,jak z dostępnością części, czy ma jakieś wady?
    • Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez karas1234
      Witam. Ostatnio robiłem orkę CASE 585xl i nagle mi się zatrzymał.Nie może sam siebie uciągnąć. Jeżeli ktoś coś wie co to może być to proszę pisać.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.