Skocz do zawartości
Czosneek

Światła w wozie

Polecane posty

Czosneek    1

Witam mam do was pytanie z góry przepraszam jak zły dział
Mianowicie chodzi o to że w wozie mam z tyłu dwa światła pochodzące z c330 lecz nie ma do nich kabli.. i mam pytanie czy mogę zastosować ten przewód http://allegro.pl/przewod-elektryczny-przyczepy-wpk-7m-x-7-zyl-lubl-i6758990252.html#imglayer i jak to podpiąć do tych dwóch świateł żeby to wszystko dobrze działalo? dziękuje i pozdrawiam

zetorki12    4008

Możesz , tylko po co 7 żył ? Stop do stopu , kierunki do kierunków .... itd i będzie działać .

ZETOR TEAM

Czosneek    1

no tak ale stop 2 kable swiatla 2 kable kierunki 2 kable masa to chyba się zgadza bo na każde światło przypada, zresztą ja sie niezbyt na tym znam jeszcze ale myslę że sobie poradzę, a są tam oznaczenia jakieś na wtyce?

Wiadomość z agroFakt.pl

Czosneek    1

nie bede prosil elektryka i mu placil jak wiem ze to nie jest nic zaawansowanego tylko chce sie dopytac na forum..

wojtal24    238

jak kupisz wtyczkę i gniazdo to jest schemat podłączenia masa L kierunek P kierunek stop masa i pozycje możesz połączyć jednym przewodem i zmostkowac to musisz kupić kabel minimum 5 żył Do masy dajesz grubszą zyle

ZETOR TEAM

izydor6280    614

kupujesz główny 5x, do tego kostka i od niej dopiero kable 3 lub 4 żyłowe na lampy, oczywiście można by zmostkować to w lampie, ale upchnąć 3 przewody w lampę to wyzwanie

podłączenie proste jak budowa cepa

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszsz1lez
      Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
      z góry dzięki
    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną o poj 3800 litrów. Zbudowana samodzielnie od podstaw soidna i wytrzymala polska pompa szerokie kola . Rozstaw kół po zewnątrz 184 cm wysokość maksymalna 210 cena podlega negocjacji możliwośc doslania zdjęć na zyczenie klienta i nagrania filmiku z pracy beczki . Do beczki wąż i rozlewacz Zapraszam do obejrzenia Więcej pod nr telefonu 518912851

• Przez Maikel1987
      Witam ,  przy wciskaniu  hamulca zapalają się wszystkie  światła , nawet z przodu .   jakieś zwarcie ? Tylko gdzie tego szukać ? Brak masy 
    • Przez noid
      Witam.
      Założyłem nowe radio i powstał problem z nagrzewnicą reflektorami roboczymi i wycieraczkami. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wentylatory dmuchawy nie działają. Wycieraczki również nie działają jak i reflektory robocze.
      Ciągnik to Zetor 7245. Znalazłem jakiś schemat elektryki na necie lecz nie mogę go zrozumieć jeden po czechosłowacku( kolorowy) a inne czarnobiałe których i tak nie rozumiem.
      Zaczynając od pierwszego przekaźnika(o ile tak to się zwie) patrząc od góry z lewej, kable idą w następujący sposób.
      *Czerwony->czerwony, szary, 2x żółty
      *Czarny->2x szary, 2x czerwony+1 czerwony, 1 żółty
      *Czerwony-> 2x czerwony, 2x szary, żółty
      *Biały-> 2x szary, czerwony i niebieski.
      Bezpieczniki te brakujące to w tym miejscu coś jest nie tak ponieważ zaczyna palić albo bezpiecznik albo kable instalacji.
      Co oznaczają poszczególne kable i gdzie je powpinać? 
      Kolory kabli które tam są to
      Różowo-czerwony
      Czerwony
      Żółty
      Szary
      Biały
      Czarny
      Niebieski
      Co dalej to nie wiem. 

• Przez LipaK97
      Witam. Piszę do was z prośbą, w najbliższym czasie planujemy zakup nowego beczkowozu z osią pojedynczą do 5000 L, jakie firmy + modele byście polecili z podanych poniżej, bądź może i nawet inne. Ogółem beczkowóz miałby pracować z MF 5611. Nasz wybór oscyluje pomiędzy : 
      - Joskin MODULO2 5000 ME (cenowo podobno w granicach 33 tyś. netto, chodź nie jest to 100% informacja)
      - Meprozet Kościan PN - 50 (cenowo ok. 22800 tyś. netto) 
      - POMOT 5000L (dokładnej ceny jeszcze nie znamy)  
      Bardzo proszę o fachowe doradztwo w wyborze z uzasadnieniem jeżeli to możliwe. Chcę dodać, że niestety nie znam się na beczkowozach, dlatego też pytam właśnie Was o opinie. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.