Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Bydło Mleczne. Jaki wybrać wóz paszowy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Witam Wszystkich :)

Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 

Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?

czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix

Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15

a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.

obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.

Bardzo bym prosił o opinie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez kanarjus
      Witam!
       Stoje przed kupnem talerzówki 4,0m szerokości hydraulicznie składana ale nie wiem na która się zdecydować. Rozważam miedzy AKPIL BISON XL i MANDAM GAL-C. 

Jeśli ktoś użytkuje tego typu maszyny może wypowie się o nich wady/zalety. Maszyny firmy Mandam są bardziej popularne i każdy sprzedawca poleca Mandam, ale zaciekawiła mnie maszyna AKPILu ze względu na to że drugi rząd talerzy jest w odległości 100cm od pierwszego i więcej waży. MAndam ok 2200kg a AKpil 3200. 

Z Góry dziękuje za opinie! 
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Gość
      Przez Gość
      Witam czy ktoś z was prowadzi dwa oddzielne gospodarstwa z zoną chodzi mi oto ze żona chce mi oddać paliwo z swoich hektarów+ za bydło bo ja jestem na wacie same paliwo da się przepisać ale bydło w gminie nie wiedzą bo jestem jedynym takim przypadkiem i mają to w d*pie żeby to sprawdzić czyli jeden głos w te czy inną stronę nie robi dla nich różnicy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj