Skocz do zawartości
farmer15555

Case Mx Maxxum 110 Podnośnik. Pytanie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
farmer15555    61

Witam.

Gdy ustawie podnośnik aby był na samym dole, ruszając bez żadnej maszyny z tyłu podnośnik podnosi się do połowy a gdy się zatrzymam to opada z powrotem na zadaną pozycję. Tak powinno być ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    11
Napisano (edytowany)

Ja tez tak miałem tak bedzie jeżeli pokretło od regulacji obciazenia (to mniejsze obok dużego regulacji połozenia) będzie w innej pozycji niż na max skręcone w prawo, czyli na wskazanie 0. Ustaw to pokrętło na maxa w prawo i będzie ok

Taki objaw jest tylko przy cofaniu przy jezdzie do przodu podnosnik nie podnosi sie tak?

Edytowano przez Lukas85

farmer15555    61

Tak tak właśnie o to mi chodziło. Wielkie dzięki :D Jutro sprawdzę bardzo jestem wdzięczny :)

Lukas85    11

Dzis przyczepiałem siewnik i miałem tak samo, dopiero przewertowanie instrukcji przyniosło odpowiedź i rozwiazało problem:)

farmer15555    61

Długo masz już ciągnik ?

Kalibruje się tam skrzynie czy coś ?
Jakie oleje zalewasz i jakie filtry kupujesz ?
Masz jakiś jeden sklep z którego zamawiasz części, jak tak to prześlij link. Ja muszę wymienić olej silnikowy filtry i filtry paliwowe a także filtr kabinowy tylko nie mogę znaleźć i filtr klimatyzacji. :D

Lukas85    11
Napisano (edytowany)

Ciągnik kupiłem jesienia wiec nie dawno. Jestem akurat na etapie wymiany olei i filtrów.

Filtr klimatyzacji - masz zapewne na myśli filtr kabinowy w dachu tak? - kupisz go w każdym motoryzacyjnym pasuje od jakiejs ciezarówki

Filtr oleju do silnika, hydrauliki i paliwowe zamawiałem w serwisie Case przez stronę http://www.bmdanex.pl/serwis. Zobacz tylko czy masz taki kwadratowy wsad do filtra paliwa bo mi taki przysłali a u mnie go nie ma.

Oleje zalewałem oryginalne do silnika Akcela Engine oli no1, do hydrauliki Hy-tran, do mostu przedniego i piast Akcela gear 135h ep 85W140 w firmie qagro.pl. Maja bardzo dobre ceny.

Skrzyni sie nie kalibruje.  

Edytowano przez Lukas85

Lukas85    11

Nie ma sprawy od tego jest forum zeby pomagac, najważniejsze ze działa :)

Tomi8155    0

Mam pytanie mam mx170 i problemem jest że podnośnik mi pływa może miał ktoś taką awarię

farmer15555    61

Kolego jescze jedno pytanie w instrukcji jest napisane olej Hy-tran Plus i jak wpiszę w przeglądarkę to wyskakuje hy-tran ultra. To ten sam olej ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kawa
      Witam
      Mam problem z Case mx 100c. Po włączeni wom obraca się ok 5sek. a następnie się wyłącza. Po kilku próbach udaje sie go załączyć ale z trudem. Co może być przyczyną. Czy jest jakiś sposób na odczytanie kodów błędów i ich wykasowanie. Na forum czytałem, że trzeba wejść w tryb diagnostyczny ale nie wiem jak to zrobić.
    • Przez gadget
      Witam
      Posiadam Case 7110 155 Km.
      Ciągnik zadbany , w ładnym stanie z tym że trochę brakuje mu mocy , gdy ma ciężko nie dymi z tłumika tylko wytraca prędkość . Turbo pod obciążeniem przy 1800 obr pompuje 0,6-07 bara , zastanawiam się czy zwiększenie dawki paliwa na pompie i montaż intercoolera zda egzamin? Teoretycznie powinno pomóc więc stąd pytanie czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie albo ma namiar na dobrego mechanika który zna się na tych modelach. Wiem że te silniki wychodziły w mocach od 155 do 240 Km , chodzi mi o przyrost ok 20 Km.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.