Skocz do zawartości
Razzor

sprzedaż byczków

Polecane posty

Razzor    1

Witam czy ktoś z was miał do czynienia z firmą: Usługi transportowe skup i sprzedaż żywca
Mateusz Klak? czy są wypłacalni i nie oszukują?

LukaszBRO    56

sprzedaj prosto na zakłady miesne na sztuce masz 500 zł wiecej minimum po co dajesz zarabiac posrednikowi

Wiadomość z agroFakt.pl

koper88    28

Jeśli ktoś uważa że handlarz wozi bydło na ubojnie charytatywnie to niech dalej sprzedaje handlarzom. Chyba już wszystkie ubojnie rozliczają się na WBC i idzie porównać która ile płaci za mieso. Znajomy oddał na próbę 6 sztuk poubojowo i nawet po odliczeniu kosztów transportu różnica wyniosła od 200 do 700 zł na sztuce. Może niedużo ale zawsze to do przodu.

LukaszBRO    56

ja na sokołów sprzedawałem byki teraz sprzedaje świnie i wychodzi napewno lepiej jak u pośrednika na byku średnio 500 zł lepiej na zakładach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NEONATUS
      Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,
      Mam nowe konto na agrofoto.pl i to mój pierwszy post. Założyłem wątek specjalnie dlatego, gdyż mam jedno ważne dla mnie pytanie.
      Posiadam dostęp do takiego produktu jak suszone młóto browarniane granulowane w Big-Bag w rozsądnej cenie, a jako że jestem hodowcą bydła mięsnego na niewielką skalę, chciałbym się dopytać bardziej zaawansowanych użytkowników których jest tutaj naprawdę sporo, o zastosowanie takiego produktu w dawce żywieniowej.

Bardzo proszę wskazać mi, czy jest sens zakupu takiej paszy, ile kilogramów dla sztuki w wadze 500 kg na dobę, jakie to przyniesie korzyści i przede wszystkim jak to wypada na tle wysłodków buraczanych suchych granulowanych? Który produkt będzie dla mnie lepszy?

Zdaję sobie sprawę że pytanie jest bardzo ogólne, a odpowiedź na nie wymaga podania większej liczby szczegółów, takich jak intensywność opasu, rasa zwierząt, ilość i jakość pasz objętościowych i treściwych, ale mimo to uprzejmie proszę o jakieś wskazówki co do sensowności wprowadzenia młóta i jak to wypada na tle wysłodków buraczanych.

Odwiedzającym wątek życzę miłego dnia i zapraszam do udzielania się. Wszelkie opinie i komentarze mile widziane.

Pozdrawiam.
    • Przez cycu99
      Witam mam pytanie chce mieć bydło mieć swoje mamki i odsadki zostawiać na opasy mam 30 ha i jak ułożyć proporcje czego ile siać, oraz ile dam rady utrzymać bydła na 30 ha 
    • Przez Karollorak93
      Witam. Panowie taka nietypowa sytuacja u mnie się dziś wydarzyła, mianowicie byk około 650 kg zeżarł mi worek siatkowy 30kg po marchwi. Odwróciłem się dosłownie na sekundę po czym już wystawał mu z japy tylko kawałeczek i moment go wciągnął. Zanim wskoczyłem i otworzyłem mu mordę już nie było śladu w pysku. I teraz mam dylemat bo nie mam pojecia co z nim dalej będzie. Puki co żre wszystko normalnie, żadnych objawów nie ma. Jak sądzicie, przetrawi i będzie ok czy spodziewać się komplikacji? 
    • Przez NEONATUS
      Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,
      Mam nowe konto na agrofoto.pl i to mój pierwszy post. Założyłem wątek specjalnie dlatego, gdyż mam jedno ważne dla mnie pytanie.
      Posiadam dostęp do takiego produktu jak suszone młóto browarniane granulowane w Big-Bag w rozsądnej cenie, a jako że jestem hodowcą bydła mięsnego na niewielką skalę, chciałbym się dopytać bardziej zaawansowanych użytkowników których jest tutaj naprawdę sporo, o zastosowanie takiego produktu w dawce żywieniowej.

Bardzo proszę wskazać mi, czy jest sens zakupu takiej paszy, ile kilogramów dla sztuki w wadze 500 kg na dobę, jakie to przyniesie korzyści i przede wszystkim jak to wypada na tle wysłodków buraczanych suchych granulowanych? Który produkt będzie dla mnie lepszy?

Zdaję sobie sprawę że pytanie jest bardzo ogólne, a odpowiedź na nie wymaga podania większej liczby szczegółów, takich jak intensywność opasu, rasa zwierząt, ilość i jakość pasz objętościowych i treściwych, ale mimo to uprzejmie proszę o jakieś wskazówki co do sensowności wprowadzenia młóta i jak to wypada na tle wysłodków buraczanych.

Odwiedzającym wątek życzę miłego dnia i zapraszam do udzielania się. Wszelkie opinie i komentarze mile widziane.

Pozdrawiam.
    • Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?