DamianMysz

John deere 6130r [opinie]

Polecane posty

Gość   
Gość

w 2008 ani 2009 nie był w sprzedaży 6130R więc coś ci się kolego pomyliło.

Ja mam 6115M, sprawdź kolego lub dopytaj dilera czy to ten sam silnik jaki moment obrotowy itd. Bo ten mój w skrzyni 24/24 to się w ogóle nie nadaje do ładowacza czołowego. Chyba tylko do zbierania kostek siana. Kostek zaznaczam bo beloty to może mieć problem.

Może trochę koloryzuje bo wymagania mam wysokie. Ładowanie piachu i ziemi w ciężkim terenie. Ale jedno wiem na pewno, to był mój pierwszy ciągnik z ładowaczem czołowym (nowy się zdawało duży aby podołał) i ostatni. Nigdy więcej ładowaczy czołowych!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco123
      Witam planuję kupić case mx 150 lub 170 słyszałem że to dobre maszyny proszę o pomoc 
    • Przez Aklik
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu nowego ciągnika około 100-120km i zostało mi  5 marek do wyboru. Pod uwagę biorę:
      Steyr 4115 Profi
      Steyr 4100 Multi

John Deere 6120M
      John Deere 5100M
      John Deere 5100R
      John Deere 6110R

Valtra A104
      Valtra A124
      Valtra N104

Massey Ferguson 3709 Wersja zwykła nie sadownicza
      Massey ferguson 5S 120km ale wiadomo jeszcze nie ma w Polsce to opinie nie będzie

Claas Atos 340
      Claas Elios 240
      Claas Arion 440
      Claas Arion 510

Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Jak ze spalaniem, awaryjnością?
      Za odpowiedzi z góry dziękuje.

• Przez adam92
      Witam szukam ciągnika na 20ha w pieniądzach do 65 tys o mocy od 90 do max 120 co byście polecili rozglądam się nad Deutz fahre Agrotron 6.00 albo MF 6150. 6160 czy może jakiś inny byście polecili najmniej awaryjny i w miarę tani w serwisie odrazu mówię że nie szukam ciągnika w typie Belarus czy zetory chce coś wygodniejszego lecz nie zależy mi na rewersie hydraulicznym. Ciągnik ma posłużyć okolo 5 lat jako główny a później chce kupić nowy na prow bo teraz złożyłem wniosek na młodego rolnika na maszyny dziękuje z wszystkie odpowiedzi
    • Przez Lok125
      Witam panowie staje przed wyborem nowego ciągnika w mocy około 75 km, będzie to ciągnik którego będę używał można pow do wszystkich rzeczy czyli orka, uprawa, rozsiewnie nawozów i uprawa w truskawce. Zastanowialem się nad 4 markami : Kubota m4072, New Holland t4.75, Case farmall 75c, Deutz fahr 5080g. Macie o nich jakieś opinie złe/dobre? Ktory z nich byłby najlepszy?
    • Przez alex0937
      Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj