Skocz do zawartości
kr7ys

ładowarka SCHEId

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kr7ys    1

Witam, kupiłem ładowarka marki Scheid( tak jest na niej wybite). Kupiłem ją po okazyjnej cenie ale mam z nią problem. Ładowarka pali na dotyk., wydaje mi się że coś jest nie tak ponieważ jak daje gazu to powoli rusza, jak ruszy to już idzie  a jak ładuje coś w łychę to staje i jak trzymam ją na gazie to powoli rusza i po pewnym czasie zakreci kołami a silnik wgl nie czuje oporu tak jak by się sprzegło ślizgało. Proszę o pomoc. Jak trzeba to wstawię filmik jak ona chodzi.  

moze lepiej z tym do mechanika niz na forum, jezeli chodzi o ladowarki budowlane i brukarskie to lepsza sa z inter import eksport wytrzymaly sprzet, wszystko nowe i  masz serwis w firmie od razu takie rzeczy bys na telefon zalatwil

kr7ys    1

znalazłem producenta i model skrzyni 
clark    model T75A ma ktoś taką czy wiecie jak ona działa potrzebuje pomocy ładowarka jeździ ale nie nie ma za bardzo siły 

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    359

<p>Jak dobrze, pamiętam to pół-automat i tarczki  z przekladkami do wymiany.</p>

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

kr7ys    1

wymieniłem olej i jest lepiej:)
ale zauważyłem jak spuszczałem olej jest taki czekoladowy i jak by z pianą 
jak zalałem nowy też na bagnecie po jakimś czasie pojawia się pianka. Od czego to może być?

corrado    359

Olej po prostu jest przepracowany skoro jest czekoladowy. Jak wlałeś nowy chwilę może być lepiej ( nie dobrze tylko lepiej), a następnie może nie jeździć no chyba że na zimnym trochę. Najprawdopodobniej padły tarczki jak już wyżej pisałem. 

corrado    359

Znając życie tanio nie będzie chyba że sam ściągniesz tarczki czy mechanizm który tam jest i sam zrobisz. podaj e-maila na prv podeślę Ci schemacik zobaczysz czy to to może się przyda.

corrado    359

Nie ma to znaczenia, już poszło.

kr7ys    1

bardzo podobna może się przydać 
dzięki
pęk mi wąż od hydrauliki mordowałem się prawie 3 dni żeby go wykręcić 

corrado    359

Nie ma sprawy. Wina węża była? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Laver
      Witam kupiłem weidemanna 1370 p43, 2002r nie wiem do czego służą pedały oraz przyciski w dżojstiku zaznaczone na zdjęciach. Ma ktoś może podobną maszynę albo instrukcję? Pedały nie działają, stoją chyba linki, w dżojstiku te dwa przyciski to tak jakby do 3 sekcji przynajmniej tak mam w ładowaczu, ale tutaj jest 3 sekcja w oddzielnej dźwigni. Przycisk  wystający w dżojstiku nie mam pojęcia do czego służy i to pokrętło za dżojstikiem również nie wiem od czego jest.

• Przez Miotrek
      Witam, mam pytanko,  a mianowicie od czego służy ten włącznik ? lepiej jeździć z włączonym czy wyłączonym ? obecnie jeżdżę na wyłączonym gdyż na wlaczonym szarpie po odpuszczeniu hamulca, czy jest to działające równocześnie sprzęgło i hamulec na skrzynie ? z góry dzięki za odpowiedz

• Przez lukasz0927
      Witam, sprowadziłem na własne potrzeby pichona 34.50 z silnikiem CAT 2.2  i nie mogę nigdzie się dowiedzieć co to za wlew na pompie wtryskowej. Pomocy
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc
    • Przez matijas67
      Witam jak w temacie 
      Można przeholowac gdzieś ? Nie mam silnika bo w remoncie A postawiłem i teraz mi przeszkadza bo nadchodzą żniwa.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.