Skocz do zawartości
farmer7745

Aplikatory do konserwantów

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

thecook    0

Nie wiem, bardzo dawno temu kupowałem, mam od nich też taki agregat do bielenia i sprawuje się jak do tej pory nieźle. Zadwoń do nich. Czasami sie wystawiają na targach, byli np na Fermie Bydła w Poznaniu

masfer5455    6

czym dawkujecie konserwanty do sianokiszonek na pokos przed maszyną oczywiście prócz konewki na pryzmie może ma ktoś zrobione we własnym zakresie jakieś urządzenie bo te gotowe do kupna strasznie drogie FASKA 3700 JUNKKARI 3400 brutto

Belarusik    1

Ja jak kupuje z prowim polska zakiszacze to dostaje aplikator żeby je dozować a jak już zbeluję to odwożę im i mam luz <_<

sinek    0

Kiedyś miałem beczka po oleju 20l rozpylacz od opryskiwacza i 2 silniczki z jelcza od spryskiwacza działało jakieś 2 godziny teraz mamy aplikator faska

darek1972    45

Mój samoróbka jest pneumatyczny z elektrycznym sterowaniem z kabiny, koszt to jakieś 100zł było dwa lata temu

darek1972    45

Mam samoróbkę pneumatyczną z elektrycznym sterowaniem z ciągnika koszt- 100zł, bardzo precyzyjnie można ustawić dawkowanie

darek1972    45

Mam ale po trzech wysłaniach dalej nie ma ich w galerii, chyba coś komuś nie pasi

KAROL4    3

Opisz dokładnie jak to zrobiles,jakieś zdjęcia pewnie były by mile widziane.

darek1972    45

Proszę bardzo trochę długo to trwało bo ............ ale są

zdjcie108n.th.jpg

zdjcie113.th.jpg

zdjcie109e.th.jpg

zdjcie110j.th.jpg

zdjcie111.th.jpg

Proszę o pytania

jankris    10
Kiedyś miałem beczka po oleju 20l rozpylacz od opryskiwacza i 2 silniczki z jelcza od spryskiwacza działało jakieś 2 godziny teraz mamy aplikator faska

Dlaczego tak szybko padły Ci te spryskiwacze. To była praca ciągła czy przerywana?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tez miałem podobnie zrobione tylko zamiast elektrozaworów miałem kranik kulkowy doprowadzony dwoma węzami do kabiny i nawet fajnie to się sprawowało tylko po jakimś czasie baniak plastikowy pękł teraz myślę konefkę aluminiową po mleku wstawić

darek1972    45

Ciśnienie jest nieduże ok 1atm ale baniak robi się trochę grubszy. Dałem plastik bo używam kwasu mlekowego i po kontakcie np. z aluminium nie wiem czy taka substancja nie była by trująca

masfer5455    6

ALE wy czarujecie podeslalem wam link do sklepu z pompami membranowymi a wy pneumatyka ???? moj chodzil w tym roku 10 ha bez pzerwy pzez caly dzien prawie i git najwazniejsza jest pompa zalezy jaka wydajnosc sobie kupicie to potrzebne sa 2 lub jeden rozpylacz od opryskiwacza ja mam 10l na min i 2 rozpylacze czerwone ale taniej bylo by np 5-6 l na min i jeden rozp np czerwony tylko troche gorsze krycie pokosu wybierajcie rozp grubo lub srednio kropliste to wtedy wiatr nie znosi pozdrawiam

aaaaaa i cisnienie moga zrobic nawet 4 atm!!!!

kikoland    0

Mam prośbę może ktoś używa aplikatorów do zakiszacza jeśli tak to jakich oraz jakich zakiszaczy :)

Adrianos    30

Najlepiej to opryskiwacza na plecy i ktoś po pryzmie gania:D bo aplikator założony w prasie czy w przyczepie za mocno żre metalowe elementy, wszystko rdzewieje, mówiąc krótko szkoda sprzętu przynajmniej dla mnie i tak po jednym pokosie aplikator spoczął w stodole i jest nie używany

elemer    9

Albo kupić najtańszy opryskiwacz i założyć na ciągnik który gniecie pryzmę jeśli zbierasz przyczepą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez doman57
      Witam Czy orkan bedzie dobrym rozwiazaniem do koszenia trawy tak co 2 dnia i dawania jej krowom na zielonke? Mozna tam odlaczyc te noze tnace trawe?
    • Przez Fugeo
      Witam wszystkich

Mam takie pytanko. Mając do wyboru takie zestawy:

I zestaw:
      Kuhn GMD 280 Kuhn Haybob 360 II zestaw

SaMASZ Samba 240 SaMASZ Z350 Pronar PWP 530  
      To który zestaw byście wybrali i dlaczego akurat ten?
    • Przez kubus
      Hej. W którą firmę z maszynami do zbiory zielonki warto zaiwestować. Która była by najlepsza "CLAAS'', "KUHN", "JOHN DEERE"", "SAMASZ", "POETTINGER", "Tarrap", "Vicon", ''Zetor'', "DEUTZ-FAHR", "KRONE" i inne uznane marki. Chodziło by o KOSIARKĘ DYSKOWĄ, PRZETROSTRZĄSARKĘ KARUZELOWĄ, ZGRABIARKĘ KARUZELOWĄ i PRASĘ BELUJĄCĄ. Liczę na wasze odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!
    • Przez robertbara
      Przyczepa samozbierająca czy sieczkarnia samojezdna?

Jakie są wasze spostrzeżenia na temat tych trzech sposobów zbierania traw?
      Którym sposobem można taniej zebrać

Czy lepiej zainwestować w sieczkarnię, która będzie służyła również do koszenia kukurydzy czy może kupić przyczepę samozbierającą.
      Oczywiście myślę pod kątem wniosku na PROW.

Różnica w cenie dość duża -pewnie starczyłoby na dość porządny ciągnik

Proszę o plusy i minusy

Pozdrawiam
    • Przez RobertWjcicki
      Witam mam pytanie którą przetrząsarke wybrać Felle Th 520D czy Felle Th 520 hydro będzie pracowała z Ursusem 2812?