Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol2306    12
adamsmati00    0

Wydają się być porządne ciagniki, lecz ja bym brał max do 6/7 tys mth żeby jeszcze trochę popracował i rocznik 2000 wyżej sam jestem zainteresowany takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

ogólnie liczy się stan techniczny,ilość mtg.rocznikiem się nie sugeruj za bardzo.wazne są stan opon,pol biegi, czy nie ma luzów na tylni tuzie. często na zachodzie targaja ciężkie pługi ,agregaty.mam case mx 100 98r.udalo mi się kupić z Francji w bdb stanie.smiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickboss    1
Napisano (edytowany)

Ale macie zyczenia w polsce ciagniki sa tansze niz na zachodzie. Popatrzcie na oferty z zachodu na rocznik i godziny takich ofert po 6 czy 7 tys. Godzin malutko a ceny kosmos. Godziny skrecone podpicowane i do zyda. Na aukcjach jak kupuja sprzet to zawsze taka zasada zeby jak najmlodszy przebieg nie gra roli, najlepiej jak jeszcze uszkodzony. Przywozi sie do polski na warsztat i wychodzi cacko. Wtedy sprzedajacy ma zarobek a klijet cieszy sie ze trafil okazje. Ciagnik na zachodzie musi zarabiac a nie stac, przebieg 1,5 do 2 tys. godzin rocznie to prawie standard. Nie sugeruj sie godzinami musisz obejrzec zwroc uwage na podmalowywania. Np. Na skrzyni, mostach, silniku jak swierza farba wiadomo ze cos bylo robione, a farba zeby ukryc odkrecane sruby sylikon uszczelki. Najlepiej jak bedziesz mial kogos kto urzytkuje taki ciagnik moze Ci duzo podpowiedziec ze swojego doswiadczenia. Udanych zakupow zycze.

Edytowano przez mickboss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Kolega wyżej ma 100% racji. Przebieg to rzecz do negocjacji, ogólnie nie do ustalenia.

Trafić na sprzęt do 6tyś. mth mało prawdopodobne, większa szans że trafisz na 16tyś z kręconym licznikiem do 6.

Dlatego licznikiem mth bym się nie sugerował tylko stanem technicznym. Sam mam ciągnik który ma 10tyś ale wiem że tyle ma(no chyba że jakiś rolnik we Francji coś kręcił), nie więcej i myślę że jeszcze swoje zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Popieram że stan techniczny ma tu najważniejsze znaczenie. Tylko czy ktoś z w/w kolegów coś wie na temat podanych ogłoszeń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebQ    1

oglądałem tego case z pierwszego linku, mogłem go kupić za 60k ale nie zdecydowałem się ponieważ był to pierwszy ciągnik który oglądałem.. poszedł tego samego dnia do innego handlarza, bardzo żałuję że nie skorzystałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj