Daro44

Formownica do redlin- Grimme czy Baselier

Polecane posty

Daro44    56

Witam

Przymierzam się do zakupu nowej maszyny aktywnej do formowania zagonów marki baselier lub grimme.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z narzędziami aktywnymi obydwu tych marek?  Który aktywny obsypnik jest lepszy, bo cena jest zbliżona. Chodzi głównie o wytrzymałość i solidność.

zonk    2

u mnie po sąsiedzku też  avr   chodzi  i bardzo zadowoleni są

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pomi3017
      Witam poszukuje opinie na temat sadzarki spomasz s 206 czy takowa jest godna zakupu ?
    • Przez GRAdrian
      Mam pytanie czy opłaca sie kupować oryginalne przystawki do kombajnu grimme se 75? Interesują mnie przystawki do marchwi i cebuli? Czy dzięki tym oryginalnym przystawka będzie się kopało lepiej i szybciej?
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez filip94lemken
      Witam, jak w opisie mam problem z kombjanem, zjezdza lekko z rzadka w lewą strone, po czym sie prostuje i tak ciagle,
      siłownik prowadzacy po regeneracji, nowe sprezyny prowadzace, probowałem juz regulować te czujniki od prowadzenia ale nic nie pomogło.
      Dodam ze buraki maja słabe liscie po ataku chwoscika i jest okropnie mokro.
    • Przez GRAdrian
      Witam jestem przed zakupem kombajnu Grimme SE jednorzędowego i zastanawiam się czy nie kupić trochę w lepszym stanie i pojeździć trochę po usługach. Chciałbym się was spytać kto by był zainteresowany usługami takiego kombajnu. Usługi takie jak: -kopanie ziemniaków -kopanie marchwi przemysłowej -kopanie selera -zbiór cebuli
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj