Skocz do zawartości
andrewk

Sprzedam cześci rolnicze

Polecane posty

andrewk    72

Witam, do sprzedania posiadam:

1.oryginalne wejścia EURO ferguson / renault 6szt - po podpięciu lekko kapało ( jeden sezon tak przejeździłem ), więc do regeneracji.

cena 60zł/komplet 6szt, czyli 1szt - 10zł

2.oryginalny akumulator hydrauliczny od MF,a / pojemność 1L, fabrycznie nabity azotem na 9 bar. Sprawny, po lekkim odkręceniu śrubki
zaczyna ulatniać się gaz, więc membrana cała.

cena 50zł

3. siłowniki hydrauliczne 2szt do TUR'a ( wymiary na zdjęciu ). Jak nowe, używane niecałe pół sezonu.

Cena 300zł/2szt

kontakt najlepiej na priv albo w temacie

andrewk    72

Dodałem zdjęcia. Siłowniki mają takie wymiary jak te podane na zdjęciu i są identyczne jak ten ze zdjęcia.

post-93767-0-60243400-1484570718_thumb.jpg

post-93767-0-76061600-1484570725_thumb.jpg

post-93767-0-79289900-1484570730.jpg

KlaQ24    135

Gdyby to było bliżej, to przyjechałbym po siłowniki :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolFałek
      Witam, panowie potrzebuje pomocy. Zmieniam całkowicie instalacje elektryczna w moim ferdku, wszystko było ok lewy błotnik, prawy błotnik było bez problemu. Sugerowałbym się schematem z instrukcji obsługi traktora ale zmieniając wiazke przednią natknąłem się na problem. Kolory przewodów i ich ilość przy klaksonie i styku świateł, czujnika wody się zgadzało ale jak doszedłem do alternatora to już rozlozylem ręce żaden z kabli mi nie pasuje. W starej wiazce wychodził mi kabel czarny i niebieski a w nowej mam brązowy i niebieski oraz dodatkowy brązowy i czarny... Dodam że nie jestem elektrykiem a nie chce uszkodzić nowych kabli... Pomożecie? Który kabel gdzie podłączyć? I gdzie idą te dodatkowe dwa kable?
    • Przez ceston
      W mtz 820 zaczęły sie blokować przednie kola po oparciu się na lyzce od tura okazało się ze kola sie kręcą ale każde w inna stronę.  Gdy prawe do przodu to lewe do tylu.  Co moze być przyczyna.